عضو شورای شهر تهران: ۳ حادثه غیرمترقبه در کمین تهران

باشگاه خبرنگاران نوشت: عضو شورای شهر تهران گفت: اتفاقات فروردین ماه نگرانی‌ها برای وقوع سیلاب در تهران را بیشتر کرد.

زهرا نژاد بهرام، عضو شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور که در یکصد و چهل و یکمین جلسه شورای شهر ایراد کرد، زلزله، فرونشت زمین و سیل را ۳ عامل نگران کننده برای تهران بر شمرد و گفت: اتفاقات فروردین ماه نگرانی‌ها برای وقوع سیلاب در تهران را بیشتر کرد.

وی با ارزشمند خواندن حضور نمایندگان آق‌قلا در جلسه امروز شورای شهر گفت:سیل قریب‌الوقوع است.

عضو شورای شهر تهران با اشاره به بررسی‌های صورت گرفته از مسیل‌های موجود در تهران گفت یک مسیر آن رودبار است که بر اساس مشاهدات ایجاد سازه‌هایی از طرف شهروندان که با مجوز شهرداری بوده موجب شده سطح ارتفاع آب تا سطح زمین به کمتر از ۱ متر برسد و در صورت افزایش ارتفاع آب به بیرون می‌زند و به سازه و نقاط مسکونی آسیب می‌زند.

نژادبهرام با اشاره به اینکه تذکر ما به شهردار منطقه ۳ در ۳ محور است، بیان کرد: اقدامات شهرداری مسیل رودبار کافی نبوده و در اسرع وقت باید اصلاح شود.

وی با اشاره به مرکز خرید میرداماد که بر روی یک مسیل در منطقه ۳ احداث شده است، تصریح کرد: شهرداری باید پیگیری کند که پرونده این بنا بر روی مسیل در چه تاریخی و توسط چه کسانی اجرا شده و آن‌ها را معرفی کند.

عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: در رابطه با ساخت و سازهایی از این دست در سایر مسیل‌ها شهرداری باید پیگیری کند تا حریم مسیل‌ها حفظ شوند.

۴۷۴۷
کد خبر 1259804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =