۰ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
مناسب‌ترین راه برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما

با ظهور عصر جدید و پیشرفت تکنولوژی بسیاری از انجام امور و کارهای روزمره به بخش اینترنتی واگذار شده و بسیاری از خدمات سنتی به سمت کسب و کارهای اینترنتی سوق پیدا کرده اند.

خرید بلیط هواپیما نیز به دنبال رشد روز افزون خدات اینترنتی ، رشد بسیار زیادی داشته و باعث شده که در یکسال اخیر حدود 80 درصد از عموم مردم برای خرید بلیط هواپیما از طریق اینترنت و سامانه های آنلاین خرید و رزرو بلیط هواپیما استفاده نمایند.

در گذشته خرید بلیط های مسافرتی به روش سنتی دارای معایب و دردسرهای خاص خودش بود و همیشه یکی از پر دغدغه ترین مراحل برای آغاز یک سفر بود. ولی با ظهور سامانه های آنلاین خرید بلیط هواپیما ، این امر به یکی از ساده ترین مراحل برای آغاز یک سفر به یاد ماندنی تبدیل شده است.

تنها کافیست وارد سامانه آنلاین خرید بلیط شوید و از آنجا با انتخاب شهر مبدا و مقصد و همچنین تعیین روز حرکت خود به تمامی پروازهای مشخص شده در آن روز دست پیدا کنید و لیست تمامی شرکت های هواپیمایی و قیمت های مختلف آن ها را مشاهده و براساس نیاز خودتان به صورت آنلاین پرداخت بلیط را انجام داده و بلیط صادر شده را چاپ نمایید.

و اما در اینجا سوالی مهم پیش می آید؟! و آن این است که سامانه مورد اعتماد برای خرید بلیط های مسافرتی چه ویژگی هایی دارد؟ و از چه سامانه ای باید برای خرید خود استفاده کنیم؟

پیشنهاد ما برای شما استفاده از سامانه آنلاین مستر تیکو با نشانی www.mrtiko.com می باشد.

مستر تیکو ، سامانه ای آنلاین برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما ، بلیط قطار و بلیط اتوبوس می باشد و در این سایت به راحتی و با چند کلیک ساده و روان میتوانید اقدام به خرید و رزرو بلیط هواپیما نمایید.

از دیگر مزایای خوب مستر تیکو می توان به رزرو آنلاین هتل اشاره کرد. مسافران علاوه بر خرید بلیط های مسافرتی میتوانند به جستجوی هتل در شهرهای مختلف و با قیمت و امکانات متفاوت بپردازند و با مشاهده عکس ها و مشخصات آن هتل ، اقدام به رزرو آنلاین هتل نمایند.

جستجو و خرید اینترنتی بلیط چارتر

یکی دیگر از مزایای خوب سامانه آنلاین مستر تیکو ، جستجوی بلیط چارتر می باشد. کاربران پس از انتخاب مبدا و مقصد و روز حرکت می توانند با کلیک گزینه چارتر ، تمامی پروازهایی که دارای پرواز چارتری می باشد انتخاب کنند. از نکات مهم در مورد خرید بلیط چارتر ، این است که استرداد بلیط در برخی موارد امکان پذیر نیست و یا درصد بسیار بالایی از روی مبلغ خریداری شده کسر می شود ، برای همین پیشنهاد ما به شما استفاده از بلیط های سیستمی است.

علاوه بر خرید بلیط هواپیما در شهرهای داخلی کشور ، شما می توانید به جستجوی بلیط هواپیما خارجی نیز بپردازید . از بخش جستجوی پروازها می توانید با انتخاب گزینه پرواز خارجی ، کشور مبدا و کشور مقصد خود را انتخاب کنید تا طبق برنامه های پروازی ایرلاین های مختلف برای شما تمامی پروازهای خارج از کشور به نمایش گذاشته شود و قیمت های مختلف را مشاهده و خرید بلیط هواپیما خارجی خود را انجام دهید .

در جستجوی بلیط ارزان هواپیما

بهترین کار برای پیدا کردن بلیط هواپیما ارزان ، جستجو تنها در یک سایت اینترنتی خرید بلیط هواپیما و در زمان بندی های مختلف می باشد . چون با این کار در وقت خود صرفه جویی می کنید و اطلاعات کاملتری از برنامه ایرلاین ها بدست می آورید .

یکی دیگر از نکاتی که میتوان برای خرید بلیط ارزان هواپیما انجام داد ، بررسی برنامه های پروازی در روزهای آخر می باشد. یعنی اگر شما در روز جمعه این هفته پرواز دارید بهترین زمان بررسی کردن از 2 الی 3 روز قبل است و هرچه به زمان پرواز نزدیکتر شویم ، قیمت بلیط هواپیما نیز کاهش پیدا خواهد کرد .

مستر تیکو موتور جستجویی بسیار هوشمند است که با وارد کردن اطلاعات ، یعنی شهر مبدا و مقصد ، تاریخ حرکت و تعداد مسافر ، لیستی از تمامی پروازهای انجام شده در روز مشخص شده را برای کاربر لیست می کند. کاربران با مقایسه قیمت های مختلف و بررسی هر ایرلاین و مشاهده ظرفیت های باقیمانده برای سفر ، می توانند اقدام به خرید بلیط هواپیما نمایند .

از دیگر مزایای مستر تیکو دارا بودن اپلیکیشن برای نصب بر روی تلفن های همراه می باشد تا کاربران به سادگی از خدمات خوب مستر تیکو در تلفن های همراهشان بتوانند استفاده کنند. تمامی خدمات خرید بلیط هواپیما در این اپلیکیشن موجود می باشد و خدمات خرید بلیط قطار و اتوبوس نیز به زودی در ورژن های بعدی آپدیت می شود.

یکی از ویژگی هایی که یک سامانه آنلاین خرید بلیط هواپیما باید داشته باشد ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی مشاغل است . سامانه مستر تیکو با دریافت نماد اعتماد الکترونیکی 2 ستاره از سوی سازمان صنعت و معدن و ساماندهی مشاغل موفق شده تا اعتماد کاربران را به سمت خود جلب کند.

پشتیبانی مستر تیکو

یکی از مزیت های خوب سامانه مستر تیکو ، پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته می باشد. کاربران در هنگام خرید بلیط هواپیما ، بلیط قطار و اتوبوس در صورت برخورد با هرگونه مشکلی می توانند از طریق چت آنلاین تعبیه شده در سایت ، با بخش پشتیبانی مستر تیکو به صورت آنلاین صحبت کنند و مشکل خود را برطرف نمایند .

و در انتها برای استفاده از تمامی خدمات خوب مستر تیکو می توانید به نشانی https://mrtiko.com مراجعه کنید.

2121

کد خبر 1259883