تمرکز خوب درآموزش با کیفیت، از افتخارات آموزش و پرورش مازندران است

معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش در نشست صمیمی با اسفندیار نظری معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران و روسای ادارات حوزه معاونت متوسطه، گفت: تمرکز خوب درآموزش با کیفیت، از افتخارات آموزش و پرورش مازندران است.

به گزارش خبرآنلاین منطقه  مازندران،  معاون آموزش و پرورش مازندران با حضور در محل کار معاون آموزش متوسطه وزارت متبوع با وی دیدار کرد.در ابتدا «اسفندیار نظری» ضمن تبریک به مناسبت انتصاب معاون متوسطه آموزش و پرورش و آرزوی موفقیت برای ایشان،گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در استان وهمچنین چالش‌های پیش رو در اجرای برنامه‌ها بیان کرد.

معاون متوسطه آموزش و پرورش مازندران در ادامه با ارائه آثار تولید شده در حوزه معاونت متوسط استان، پیشنهاداتی در زمینه ساماندهی نیروهای انسانی و طرح و برنامه های پیش رو مطرح کرد.

«علیرضا کمرئی» معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش ضمن ابراز خرسندی از این دیدار ،آموزش و پرورش مازندران را از جمله استانهای موفق در کشور دانست .

وی فعالیت های صورت گرفته در استان مازندران را در راستای اجرای سند تحول دانست و افزود: دغدغه و شور وشوقی که در بین همکاران و دانش‌آموزان استان وجود دارد نشان از پویایی دستگاه تعلیم و تربیت مازندران می‌باشد.

معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تمرکز خوب در آموزش با کیفیت، از افتخارات استان است، اظهار داشت: غنی‌سازی در محیط‌های یادگیری، توسعه حرفه‌ای معلمان و مدیران از الزامات اجرای سند تحول بنیادین است.

کمرئی با بیان اینکه معاونین آموزشی مناطق باید به رهبران آموزشی تبدیل شوند، افزود: توجه به گروه‌های آموزشی و موفقیت در جشنواره‌های توانمندسازی معلمان و دانش‌آموزان در عرصه‌های کشوری، نشان از همت بالای فرهنگیان مازندران است.

وی کار تیمی را یکی دیگر از عوامل موفقیت در استان دانست و تصریح کرد: کیفیت بخشی از رویکردهای اصلی و مهم معاونت متوسطه است.

معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش در پایان اذعان داشت: انتشار و انتقال تجربیات موفق استان مازندران به سایر استانها موجب رشد و اعتلای نظام تعلیم وتربیت کشور می شود.

46

کد خبر 1260327

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =