عالیشاه: رویای یک فصل ما در همین 90 دقیقه محقق می‌شود/ با دعای خیر هواداران قهرمان می‌شویم

وینگر پرسپولیس می‌گوید: الان تمرکز همه بازیکنان روی کسب برد در این بازی است و به مسائل دیگر، فکر نمی‌کنیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ برای بازی در شهر جم و گرمای هوای استان بوشهر، پرسپولیسی ها باید بیشتر از دیدارهای قبل آماده باشند زیرا این بار با یک دیدار معمولی سر و کار ندارند؛ در صورت کسب امتیاز، جام قهرمانی را مال خود می کنند و اگر ببازند، رویاها و تلاش های یک فصل از بین می رود. در این شرایط حساس با امید عالیشاه به گفت و گو پرداختیم:

*فکر می کنی پرسپولیس بتواند پارس جنوبی را شکست بدهد؟

ما چاره ای غیر از این نداریم. باید با تمام توان و انرژی به سراغ این حریف برویم. می دانم که کارمان خیلی سخت است ولی بچه های باغیرت پرسپولیس آماده اند تا بازی را ببرند.

*با بازیکنان دیگر که صحبت می کنیم هم از پیروزی حرف می زنند در حالی که پرسپولیس با یک تساوی هم قهرمان می شود. تو فکر می کنی باید کدام راه را انتخاب کنید؟

من به این دیدار کاری ندارم و حرفی که می زنم، کلی است. پرسپولیس همیشه برای کسب برد به زمین می رود. برانکو در طول هفته، ذهن بچه ها را طوری آماده می کند که فقط برای کسب پیروزی بازی کنیم.

*می دانی استقلال در جم باخته و سپاهان، تراکتورسازی و پدیده با این تیم مساوی کرده اند؟

بله ولی این موضوع برای ما فرقی نمی کند. پرسپولیس از دقیقه اول حملاتش را آغاز می کند چون دلیل خاصی داریم. ما نمی خواهیم قهرمانی را از دست بدهیم. رویای یک فصل ما در همین 90 دقیقه محقق می شود. تا به حال، تلاش های مان نتیجه بخش بوده و صدرنشین جدول ماندیم، حالا هم باید ضربه آخر را بزنیم و کار را تمام کنیم.

*در 29 بازی گذشته، پرسپولیس فقط یک شکست داشته. فکرمی کنی با همین یک باخت هم، فصل را تمام کنید؟

با دعای خیر هواداران در جم به پیروزی می رسیم و قهرمان می شویم. الان تمرکز همه بازیکنان روی کسب برد در این بازی است و به مسائل دیگر، فکر نمی کنیم.

*با شایعات و حواشی که اطراف پرسپولیس شنیده می شود چطور کنار آمده اید؟

ما عادت کرده ایم فقط کار خودمان را انجام بدهیم و کاری به حواشی نداشته باشیم. همیشه از این بحث ها اطراف پرسپولیس بوده و باز هم شاهدش خواهیم بود. باید به همه این مسائل و شایعات بی تفاوت باشیم وگرنه تمرکزمان از دست می رود.

256 43

کد خبر 1260492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =