مجیدی: شخصیت را به استقلال و هواداران برمی‌گردانم/ به پرسپولیس تبریک می‌گویم

سرمربی استقلال پس از پیروزی مقابل سپیدرود گفت: آجر به آجر این باشگاه را می‌شناسم فرزند این باشگاه هستم و همه اتفاقاتی که می‌افتد و شیطنت‌هایی که می‌شود را به خوبی درک می‌کنم اما هر وقت استقلال را ترک می‌کنم و برمی‌گردم می‌بینم یک آجر هم در باشگاه جابه‌جا نشده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ فرهاد مجیدی پس از پایان بازی استقلال با سپیدرود در جمع خبرنگاران حاضر شد و ابتدا درباره قهرمانی پرسپولیس گفت: «این قهرمانی را به پرسپولیس و هوادارانش تبریک می گویم. یک دقیقه در مورد باشگاه صحبت می‌کنم. فکر می‌کردم که چه بگویم، دیدم بهترین کار این است که با واقعیت با مردم صحبت کنم. من خوشبختی را در استقلال خیلی زود تجربه کردم، ستاره بودم و میلیون‌ها نفر من را دوست داشتند. همیشه قراردادهای میلیاردی بسته شده و هیچ نتیجه‌ای هم حاصل نشده است. موضوع تلخ این است که شخصیت استقلال در دهه‌های گذشته در حال از بین رفتن بوده است. فوتبالیست‌های ما همه بچه‌های خوبی هستند اما اگر می‌خواهیم شخصیت فوتبالی را به بازیکنان منتقل کنیم باید ساختار باشگاه درست شود.»

او در ادامه افزود: «خیلی قاطع و محکم به هواداران می‌گویم که این شخصیت را به هواداران و باشگاه برمی‌گردانم. در جلسه فنی به بازیکنانم گفتم هر بازیکنی که پیراهن استقلال را می‌پوشد اول با هواداران قرارداد می‌بندد، بعد با باشگاه. هر کسی ناراحت است می‌تواند برود. بازیکن استقلال باید به هوادارش تعصب داشته باشد. اگر به سه چهار روز قبل برگردیم شاید آن صحبت‌ها را درباره عراقچی انجام ندهم. به هر حال او هم می‌تواند تیم محبوبش را دوست داشته باشد. اما به هواداران استقلال می‌گویم که خیال‌شان راحت باشد. این تیم را از نو می‌سازیم و تیمی را وارد می‌کنیم در فصل آینده که در خور نام و شخصیت استقلال بازی کند.»

255 41

کد خبر 1260842

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =