پخش «قرمز» از تلویزیون به بهانه مرور آثار صدابردار «هامون» و «لیلا»

شبکه نمایش در مرور آثار اصغر شاهوردی، «قرمز»، «صورتی»، «پری» و «کیمیا» را روی آنتن می‌برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبکه نمایش در بخش صحنه‌گران (مرور آثار) این هفته خود با حضور در منزل اصغر شاهوردی،گزارش و گفتگویی اختصاصی با همسر وی و بهروز معاونیان، صدابردار، دوست و همکار شاهوردی انجام داده که در آن تجربیات و خاطرات کاری وی بررسی می‌شود که این بخش به صورت ویژه، قبل از پخش هر یک از فیلم‌های مرور آثار از این شبکه پخش می‌شود.

اصغر شاهوردی متولد ۱۳۳۶ در تهران و فارغ التحصیل رشته صدابرداری از مدرسه عالی تلویزیون و سینما است. وی سابقه صدابرداری فیلم‌های «هامون»، «لیلا»، «قرمز»، «باشو غریبه کوچک»، «شاید وقتی دیگر»، «زیر پوست شهر» و «خانه دوست کجاست؟».. را در کارنامه کاری خود دارد و توانسته است در سه دوره از جشنواره فیلم فجر برنده سیمرغ بلورین بهترین صدابرداری شود.

شاهوردی، پس از این فعالیت کاری درخشان، در سال ۱۳۸۶ پس از بازگشت از لوکیشن فیلم "چراغی در مه" از شمال کشور دچار حادثه رانندگی شده و از ناحیه مغزی آسیب جدی دید و از آن زمان تا به حال در بستر بیماری است.

آثاری که از شنبه بیست و هشتم اردیبهشت‌ماه تا جمعه سوم خردادماه ساعت ۲۱ با صدابرداری اصغر شاهوردی از شبکه نمایش پخش می شوند، به ترتیب شامل فیلم های: سایه خیال، قرمز، دیگه چه خبر، صورتی، پری، کیمیا و استشهادی برای خدا خواهند بود.

 ۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1260959

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =