۰ نفر
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
تابستان داغ در انتظار بارسلونا

آبی و اناری‌ها تابستان جذابی را در مقابل خود خواهند دید. نقل و انتقالاتی که احتمالا جان تازه‌ای به باشگاه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با وجود کوتینیو و مالکوم و ویدال و بواتنگ، به نظر می‌رسد بارسلونا دیگر نیازی به خرید بازیکن جدید ندارد، اما مسئولین باشگاه کاتالانی برای در اوج فوتبال اروپا ماندن برنامه های بیشتری دارند و این به معنای خرید دوباره ستاره های بیشتر است. نارضایتی از باروتمئو از چارچوب دروازه نیوکمپ شروع می شود. جایی که یاسپر سیلسن بعد از مصدومیت های پیاپی و البته نیمکت نشین مفرط بودن به دلیل درخشیدن های پیاپی ترشتگن، جایگاهی در بارسلون ندارد و خودش تصمیم گرفته این شهر را ترک کند. یک خط جلوتر، با حضور کلمن لنگله و ژان کلود تودیبو، آبی و اناری ها از آینده خط دفاعشان رضایت کاملی دارند اما ساموئل اومتیتی، مثل سابق بازی نکرده و همین باعث شده تا مدیران بارسلونا برای راضی کردن ماتیاس د لیخت، هر کاری انجام بدهند. آن‌ها امیدوار هستند همکار جرارد پیکه در قلب خط دفاعی بارسلونا، بازیکن مطمئن‌تری باشد.

در میانه زمین اما بارسایی‌ها خیالشون راحت است. با حضور بوسکتس، آرتور و آلنا و حتی ویدال و بواتنگ، همه چیز به خوبی مدیریت می‌شود و با اضافه شدن فرانکی دی یانگ، هیچکس نمی تواند برای کاتالان‌ها خط و نشان بکشد.. شاید بعد از جدایی اینیستا و ژاوی، حضور دی یانگ در قلب خط هافبک بارسلونا  دوباره به رونق همیشگی خط میانی بارسلونا کمک کند. اما جدایی احتمالی راکیتیچ برای بارسلونا چندان مشکل نیست و هافبک کروات می‌تواند فوتبالش را در باشگاه دیگری ادامه دهد.

با این حال اوضاع در خط حمله هم چندان مطمئن نیست. عثمان دمبله و مالکوم آن طور که باید ندرخشیده‌اند و جدایی کوتینیو به نظر قطعی می‌رسد. با این حال آنتوان گریژمان، نزدیک ترین مرد به ترکیب بارسلونا است و اگر مخالفت رختکن باشگاه نباشد، باید او را برای بارسلونا بدانیم. بازیکنی که رقم فسخ قرارداد او 120 میلیون یورو است و برای انجام این اتفاق، بارسایی ها باید تغییرات زیادی در ترکیب خود داشته باشند. برای باشگاهی که در یک سال با دو قسط سنگین، حقوق بازیکنانش را پرداخت می‌کند، کنار آمدن با دستمزد و ارقام سنگین قرارداد مهاجم تیم ملی فرانسوی اندکی دشوار به نظر می‌رسد.

43 255

کد خبر 1261502

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =