دستگیری کلاهبرداری که وانمود می کرد در دریا غرق شده است

مهر نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری فردی کلاهبردار که تحت عنوان یک شرکت لیزینگ قلابی و پس از دریافت ۵۰ درصد مبلغ خودروهای ثبت نامی از مردم فراری شده و وانمود می کرد در دریا غرق شده است، خبر داد.

سرهنگ علی پورکاوه بعد از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران، ضمن اشاره به دستگیری کلاهبرداران میلیاردی در کاشان اظهار داشت: در پی شکایت ۱۱ نفر مبنی بر کلاهبرداری یک شرکت قلابی لیزینگ خودرو از آنان موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان قرار گرفت که در تحقیقات صورت گرفته از مالباختگان مشخص شد مدیر این شرکت با وعده تحویل سه ماهه خودرو اقدام به دریافت ۵۰ درصد مبلغ قیمت به صورت نقدی و مابقی به صورت چکی کرده اما در هنگام موعد مقرر به یک باره متواری شده و پاسخگوی تماس‌های تلفنی خود نبوده است.

وی افزود: طی تحقیقات مشخص شد نام شرکت در سامانه ثبت شرکت‌ها موجود است اما اعضای آن مجوزی برای خرید و فروش لیزینگ خودرو در کاشان ندارند و این اقدام آنها غیرقانونی است.

صحنه سازی و تشکیل پرونده‌ای تحت عنوان مرگ براثر غرق شدن در دریا

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه متهم اصلی پرونده به منظور فرار از دست طلبکاران با همدستی همسر خود اقدام به صحنه سازی و تشکیل پرونده‌ای تحت عنوان مرگ براثر غرق شدن در دریا کرده است، ابراز داشت: همدستان وی برای گمراه کردن مالباختگان و مأموران پلیس اقدام به برپایی مراسم ختم در شهرستان کاشان می‌کنند اما با تیزهوشی مأموران پلیس آگاهی شهرستان کاشان مشخص شد متهم اصلی پرونده زنده بوده و با شناسنامه جعلی و هویت جدید در یکی از استان‌های شمالی زندگی می‌کند.

وی از دستگیری متهم پس از کسب دستور از مقام قضائی خبر داد و گفت: متهم به کلاهبرداری شش میلیارد ریالی از طریق راه اندازی شرکت قلابی لیزینگ خودرو اقرار کرد و در این خصوص دو نفر همدست که با وی نسبت فامیلی دارند نیز دستگیر و هر سه نفر همراه پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

دستگیری فروشنده مواد مخدر در کاشان

پورکاوه از دستگیری فروشنده مواد مخدر در کاشان خبر داد و اظهار داشت: بر اساس گزارشات رسیده مبنی بر اینکه فردی ۵۵ ساله اقدام به فروش مواد مخدر می‌کند، دستگیری نامبرده در دستور کار قرار گرفت که پس از بکارگیری اقدامات فنی و تخصصی نامبرده به همراه یک کیلو و ۱۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک دستگیر شد.

46

کد خبر 1261759

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =