توزیع ۵۵۰۰ تن شکر هم‌زمان با ماه مبارک رمضان در آذربایجان‌غربی

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان‌غربی با تکذیب کمیاب شدن شکر در ارومیه گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ۲۴۵ تن شکر در در سطح شهرستان ارومیه توزیع و یا در حال توزیع است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی ، احمد دهقان در تشریح این خبر گفت: کل سهمیه شکر تخصیصی برای استان در ایام مبارک رمضان جهت مصارف صنعتی ، صنوف و زنبورداران در حدود ۵۵۰۰ تن است که از این میزان شکر تخصیصی در حدود ۸۱۷ تن جهت مصارف خانوار در سطح فروشگاههای زنجیره‌ای و تعاونی مصرف استان در حال توزیع است .

دهقان افزود : از ۲۶ اردیبهشت ماه سال جاری کار توزیع شکر در استان آغاز شده است که از امروز نیز مرحله دوم این میزان توزیع به میزان ۸۱۷ تن با قیمت مصوب ۳۴۰۰ تومان در سطح استان آغاز می شود.
وی تاکید کرد : در راستای مصوبات ستاد راهبری تنظیم بازار و ایجاد تعادل در قیمت کالاهای اساسی در بازار مصرف ، از اواسط هفته جاری نیز روغن نباتی به میزان ۱۲۲۰ تن در سطح فروشگاههای زنجیره ای و تعاونی مصرف توزیع می شود.
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان  اضافه کرد: گوشت و مرغ منجمد نیز به میزان کافی در استان ذخیره سازی شده است و به دلیل پایین بودن قیمت مرغ گرم در بازار مصرف ، تقاضا برای خرید مرغ منجمد در سطح بازار در حال حاضر کاهش یافته است .
وی همچنین تاکید کرد : ۱۲۱۷ تن برنج هندی وارداتی نیز در سطح فروشگاهای زنجیره ای سطح استان از ابتدای ماه مبارک رمضان در حال توزیع است.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1261934

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =