داروهای لاغری در اینستاگرام تقلبی از آب درآمد

فردی که در فضای مجازی اقدام به تبلیغ داروهای لاغری می کرد و اجناس تقلبی برای شهروندان ارسال می کرد توسط پلیس فتای استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ سید مصطفی مرتضوی  رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان اصفهان  اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر اینکه با مشاهده و خرید داروهای لاغری از طریق فضای مجازی و مواجهه با عوارض جانبی زیاد پس از مصرف آن داروها بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: با بررسی های انجام شده توسط کارشناسان مشخص شد داروهای خریداری شده توسط شاکی علاوه بر اینکه لاغری به همراه ندارد تقلبی بوده و عوارض زیادی برای مصرف کنندگان دارد.

شناسایی متهم در منزل همراه با داروهای تقلبی

وی افزود: با انجام اقدامات تخصصی توسط کارشناسان پلیس فتا متهم در منزل خود که محل فروش و توزیع انواع داروهای تقلبی کرده بود شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس فتای اصفهان با هشدار به فروشندگان داروهای غیرمجاز بیان داشت: پلیس با افرادی که سلامت شهروندان را به مخاطره می اندازند با قاطعیت برخورد می کند، همچنین شهروندان به تبلیغات فروش دارو و تجهیزات پزشکی در سایت های اینترنتی توجه نکنند زیرا بررسی ها نشان می دهد اکثر این وب سایت ها اقدام به فروش تجهیزات تقلبی پزشکی و دارویی غیر مجاز کرده و بخشی از آنها نیز از این طریق از شهروندان کلاهبرداری می کنند.

۴۶

کد خبر 1262441

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =