۳ نفر
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
پاسخ وزارت خارجه به بیانیه ضد ایرانی کانادا

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بیانیه اخیر وزارت خارجه کانادا و طرح اتهامات واهی علیه ایران را موجب شگفتی و نشانگر نادیده گرفتن عامدانه واقعیات از سوی دولت کانادا و متاثر از رقابت های انتخاباتی در این کشور دانست.

به گزارش خبرآنلاین، موسوی گفت: دولت کانادا اقدامات غیر قانونی و غیر متعارفی علیه جمهوری اسلامی ایران به عمل آورده است که باید پاسخگوی این اقدامات باشد؛ متاسفانه این اقدامات غیر قانونی و یکجانبه باعث تخریب تعاملات و روابط خوب گذشته بین دو کشور شده است.

310311

کد خبر 1262551

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • مهدی ۲۱:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
  5 1
  خدا رو شکر دیگه تیمشون داره کامل میشه.تقریبا هیچ کشوری نیست که با ما سر جنگ نداشته باشه.تبریک به دوستان.
 • اکبر IR ۲۱:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
  2 0
  به نظر می‌رسد آمریکا در حال ایجا اجماع جهانی است، امیدوارم مقامات حواسشان باشد و هر قدمشان با درایت باشد که یک اشتباه مصیبت بار خواهد بود.
 • IR ۲۳:۱۰ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
  1 0
  ولش کن و بذار موس موس امریکا رو بکنه. بار کج به منزل نمی رسه
 • حسینقلی خان مستشار IR ۲۳:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
  0 4
  بابا زهرا کاظمی کفنش هم پوسید. هنوز شما دست بردار نیستید. زهرا پاسپورت کانادایی اش را دم در اوین نشون داده بود. میخواست پز پاسپورتش را بده. شما بودید چه میکردید؟ من میتونم بیام جلوی زندان ایالتی شما و پز پاسپورت ایرانی ام را بدم و بگم غلطی نمیتونید بکنید؟ پاسخ شما چیه؟ یه دونه میزنید تو سرم دیگه. به جای اینکه به شهروندان تان ادب تردد در ایران را یاد بدید اومدید بیانیه میدید. آخه این هم کشوره که شما دارید؟ هر کی تو ایران دزدی میکنه فرداش سر از تورنتو در میاره. تورنتو شده مثل محله جمشید زمان پهلوی. شده محله بدکاره ها. به جای بیانیه دادن وضع خودتون رو درست کنید