دیدار استاندار البرز با بانوی نقره ای تکواندو جهان

نماینده عالی دولت در استان البرز در دیدار با مهلا مومن زاده دارنده عنوان دوم مسابقات جهانی تکواندو این افتخار بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور تبریک گفت.

به گزارش خبرآنلاین، شهبازی در دیدار با دومین بانوی مدال آور کشور در مسابقات جهانی تکواندو گفت: خبر نایب قهرمانی این بانوی توانمند و قهرمان البرزی در مسابقات جهانی تکواندو بسیار مسرت بخش بود.

وی ادامه داد: در تاریخ تکواندوی کشور خانم مهلا مومن زاده دومین بانویی است که در مسابقات جهانی تکواندو صاحب مدال شده است.

شهبازی گفت: این افتخار و درخشش بزرگ را به تمامی مردم البرز و کشور و بویژه بانوان ایران اسلامی که در عرصه های مختلف کار، زندگی و ورزش بهترین هستند، تبریک و شاد باش می گویم.
وی افزود: البرز دارای ظرفیت های بالایی در ورزش قهرمانی در رشته های مختلف است از این رو باید با اهتمام ویژه ای نسبت به ارتقا زیرساخت ها و سرانه های ورزشی استان اقدام کنیم.استاندار البرز اضافه کرد: ورزشکاران البرزی همواره نام کشور را در عرصه های جهانی و بین المللی پر آوازه تر کرده اند.

وی گفت: برای تقویت بسترهای ورزشی از ظرفیت هایی همچون مسئولیت های اجتماعی واحدهای بزرگ تولیدی و صنعتی و خیرین نیز بهره خواهیم برد.

مهلا مومن زاده، دارنده مدال نقره این دوره از مسابقات جهانی تکواندو ضمن آرزوی خرسندی از این دیدار، سطح مسابقات را بسیار بالا دانست و گفت: تیم بسیار خوبی از کشور اعزام شده بود و من نیز تمام تلاشم را برای دستیابی به مدال طلای مسابقات کردم ولی موفق به کسب مدال نقره شدم.

۴۶

کد خبر 1262852

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =