آماده‌باش پلیس پیشگیری تهران برای شب‌های قدر

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس پیشگیری پایتخت درباره اقدامات پلیس برای برقراری امنیت در شب‌های قدر توضیحاتی داد.

سردار کیوان ظهیری رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره اقدامات پلیس برای لیالی قدر، اظهار کرد: با توجه به شرکت شهروندان تهرانی در مساجد برای برگزاری مراسم شب‌های قدر، پلیس وظیفه دارد هم برای تأمین امنیت شهروندان و هم با توجه به خالی شدن منازل در این ایام اقداماتی را انجام دهد.

وی افزود:گشت‌های پلیس پیشگیری پایتخت در این شب‌ها به صورت پیاده، موتوری و خودرویی بیش از سایر ایام سال فعالیت خواهند داشت.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه برای برقراری امنیت شهروندان در پایتخت از تمام ظرفیت‌ها از جمله مردم و بسیج استفاده خواهیم کرد، تصریح کرد: ماموران پلیس پیشگیری در تمام مساجد، تکایا، حسینیه‌ها به صورت آشکار حضور فیزیکی خواهند داشت.

سردار ظهیری گفت: از شهروندان درخواست داریم تا در صورت ترک منازل در این ایام از وضعیت ایمنی منازل خود اطمینان حاصل کنند و اگر نواقصی در بحث امنیتی منازل وجود دارد، آن‌ها را برطرف کنند و سپس از منازل خود خارج شوند.

وی افزود: شهروندان در زمان مراجعه به مساجد و تکایا از پارک کردن خودروهای خود در مکان‌های خلوت و فاقد روشنایی خودداری کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ تاکید کرد: افراد به هیچ عنوان اموال خود را در خودروها نگذارند، چرا که بیشترین سرقت‌های در حال وقوع، سرقت لوازم داخل خودروها است.

سردار ظهیری گفت: شهروندان به جای نگهداری از اموال قیمتی مانند طلا و جواهرات، ارز و ... در منازل، آن‌ها را در صندوق امانات نگهداری کنند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت درباره بحث امنیت و وقوع سرقت در ماه مبارک رمضان تصریح کرد: در مجموع موضوع سرقت در شهر تهران وجود دارد، اما در این ایام این موضوع کنترل شد و تاکنون هیچ مورد خاصی به ویژه در زمینه سرقت خشن نداشتیم.

۲۳۵۲۳۱

کد خبر 1262957

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =