۰ نفر
۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
قلعه‌نویی از لیست استقلال خارج شد

خبرورزشی نوشت:خبرهای تازه از باشگاه استقلال حکایت از آن دارد که نام امیر قلعه نویی به طور کامل از لیست باشگاه خارج شده است.

به نظر می‌رسد برای فصل جدید دوباره استقلال از غافله مدعیان عقب خواهد ماند. این باشگاه که اخیراً دستخوش اتفاقات تازه‌ای شد، برای فصل بعد چهره جدیدی روی نیمکت خود می‌بیند. این باشگاه درگیر پرونده‌ها و اتفاقات زیادی است. یکی از مسائلی که این روزها ذهن فتحی را به خود درگیر کرده، ماجرای شکایت احتمالی وینفرد شفر است. مدیرعامل استقلال در تلاش است راهی برای توافق با او پیدا کند. در عین حال فتحی به آینده نیمکت باشگاه می‌اندیشد. در حال حاضر یک گزینه آماده روی میز است؛ فرهاد مجیدی. او علاقه‌مند است سرمربی باقی بماند. فرهاد به فتحی در دبی هم چند پیغام داده و از این گفته که «استقلال را راحت می‌بندم، هزینه‌ها را هم کاهش می‌دهم.» مدیرعامل استقلال، اما بعد از گرفتن این پیام‌ها دوباره تأکید کرده: «خود فرهاد به من گفت مربی موقت است و فصل بعد دستیار سرمربی بزرگ خارجی می‌ایستد. این توافقی بوده که بین ما وجود داشته و بیشتر اصرار خود فرهاد بود.» فتحی تأکید کرده مربی بعدی قطعاً خارجی است و اصرارش این است که فرهاد هم دستیار او بایستد. 
امیر از لیست خارج شد
اعضای هیئت‌مدیره هم چندان نظر مثبتی روی حضور مربی ایرانی ندارند. اخیراً بحث‌هایی درباره حضور احتمالی قلعه‌نویی مطرح بود ولی خبرهای تازه از باشگاه حکایت از آن دارد که نام او به طور کامل از لیست باشگاه خارج شده است. نزدیکان فتحی فاش کرده‌اند او اقبالی به نام امیر نشان نداده و تأکیدش فقط روی مربی خارجی است. 
حضور غیرممکن مامیچ 
در روزهای اخیر نام‌هایی برای نیمکت استقلال مطرح شده ولی تا این لحظه باشگاه توافقی با مربی خاصی نداشته است. فتحی و اطرافیانش به جمع‌بندی خاصی در این زمینه نرسیده‌اند. آن‌ها فعلاً مشغول بررسی پرونده چند مربی هستند. در همین حال شایعه شده مامیچ کروات سرمربی اخراج شده الهلال به نیمکت استقلال نزدیک شده است. فتحی، اما حضور او را تکذیب کرده، چون گفته مربی گرانقیمتی است. مامیچ برای فصل بعد قراردادی به ارزش ۲/۵ میلیون دلار با الهلال دارد. اگر بیکار در خانه‌اش بنشیند این پول را از باشگاه متمول عربستانی می‌گیرد. آیا او حاضر است قید ۲/۵ میلیون دلار را بزند و مثلاً با ۵۰۰ هزار دلار به استقلال ملحق شود؟ در آن صورت این مربی ۲ میلیون دلار ضرر می‌کند. 
تیم را بسته تحویل می‌دهند
فعلاً باشگاه در حال یافتن گزینه مورد نظر خود است و به نظر می‌رسد عجله‌ای هم ندارد. به هر حال فصل تازه تمام شده. آبی‌ها کار تمدید قراردادها و همین‌طور مذاکره با بازیکنان جدید را هم آغاز کرده‌اند. این یعنی مربی خارجی با تیمی کار می‌کند که بسته شده است. او احتمالاً فقط دو بازیکن خارجی را به باشگاه خواهد آورد.

251 251

کد خبر 1263074

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =