واکنش اینستاگرامی امیررضا خادم به انتخاب ویلموتس/ عکس

امیررضا خادم درباره انتخاب سرمربی بلژیکی به عنوان تیم‌ملی ایران نوشت: میدانم دوست رقیبم نشسته تا با کمک تیم تخریبش و تحریف و... هر سخن من فضا را به نفع خودش مصادره کند؛ اما اگر میشه این یکی را فاکتور بگیرید و اجازه دهید یک پیام ملی به مخاطبانش رسیده و بازیچه رفتارهای غیرمنطقی نشود!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیررضا خادم با انتشار تصویری از مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی ایران در صفحه خود در اینستاگرام نوشت: سلام. 
۱- درست یا غلط؛ پدیده "فوتبال" یک اتفاق جهان شمول و فراگیر است! اینکه همین الان که ورزش اول کشور و آبروی ورزش ایران در قریب به ۷۰ سال حضور در "بازیهای المپیک"، در یک چالش بی سابقه بوده و تعدادی از سرشناس ترین چهره های آن درحال رقابت برسر کسب کرسی ریاست فدراسیون هستند ولی هیچ یک از نمایندگان در خانه ملت حساسیتی نسبت به آن ندارند؛ اما همین نمایندگان قصد دارند وزیر ورزش و جوانان کشور را بابت اتفاقات پیش آمده دریک بازی فوتبال باشگاهی استیضاح نمایند تا از این طریق رضایت موکلین شان در شهرو روستا را جلب کنند، به وضوح نشاندهنده ی جایگاه "فوتبال" نه تنها در شهرهای بزرگ بلکه در دورترین روستاهای کشور است...!


۲- دولت و مجلس برای مدیریت تحریم های سنگین و جنگ اقتصادیِ حال حاضر، تمام همّ و غمّ شان معطوف به تامین مایحتاج اصلی خانوارهای ایرانیست (فارغ از نقدهای گوناگون و منطقی یا غیرمنطقی که پیرامون این موضوع وجود داد) و به زبان دیگر تمام تلاششان را میکنند تا چرخ اقتصاد کشور به هر شکل ممکن از ریل خارج نشود...!
اما قصدم از طرح این مباحث در ۲ بند فوق چیست؟! خیلی خلاصه؛ نیت تشکر و خداقوت ویژه از وزیر محترم ورزش و جوانان، دکترسلطانی فر، بابت کار بزرگی که (بدون هیاهو و بولد کردن خودش)در جهت نهایی کردن و جذب یک مربی بزرگ اروپایی برای فوتبال کشور صورت پذیرفت، است.
بله؛ گفتن این حرف آسان است؛ اما باید جای وزیر بود تا متوجه شد که در شرایط بسیار بحرانی کشور که حتی تامین منابع مالی برای طرح های عمرانی و استراتژیک کشور نیز با موانع بزرگ و جدی روبروست، توجیه دولت و سازمان برنامه و بودجه و ... برای تامین اعتبار یک مربی فوتبالی کاری نتنها بزرگ بلکه ناشدنیست! (میدانم در یک نگاه صرفا اقتصادی و از قالبی مهندسی شده، چنین اتفاقی میتواند امری غیر ضرور بوده و حتی تجملاتی و لاکچری تعبیر شود، اما از زاویه نگاه یک مدیر جامع نگر، چنین امری نه تنها عبث نیست بلکه در جهت بالا بردن سطح تحمل و ایجاد رضایت عمومی بسیار تعیین کننده و استراتژیک نیز است؛ و البته کاش می توانستند دولت مردان و نمایندگان مردم متوجه این امر شوند که نه تنها فوتبال، بلکه دیگر رشته های ورزشی به خصوص رشته هایی که می توان روی کسب افتخارشان در المپیک ها نیز حساب کرد و نیز هنر و به خصوص هنر سینما، نیازمند حمایت های ویژه با نگاهی استراتژیک و عمیق هستند... . پس در یک کلام و نهایتاً باز هم به نوبه خودم از این اقدام بسیار موثر وزیر ورزش و جوانان صمیمانه سپاسگزاری مینمایم. آیا منطقی است در شرایطی که کشور در شرایط خاصی قرار دارد و یک وزیر در چنین وضعیتی بازهم از هیچ کوششی برای پیشبرد رسالت اصلی حوزه خود که همانا خوب کردن حال مردم است دریغ ندارد، او را درگیر یک موضوع منطقه ای کنید و با طرح استیضاح و... تمام توان یک مجموعه را بگیرید؟!

پ.ن۲: میدانم دوست رقیبم نشسته تا با کمک تیم تخریبش و تحریف و... هر سخن من فضا را به نفع خودش مصادره کند؛ اما اگر میشه این یکی را فاکتور بگیرید و اجازه دهید یک پیام ملی به مخاطبانش رسیده و بازیچه رفتارهای غیرمنطقی نشود!»

255 41

کد خبر 1263258

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =