عضو جبهه پایداری بار تمام مشکلات را به گردن اصلاح‌طلبان انداخت/ مردم شریف! ما در اقلیتیم

نماینده اصولگرای مجلس تمام مشکلات اقتصادی کشور را حاصل پیوند اعتدالیون و اصلاحات در مجلس  و دولت دانست و خود و هم کیشان‌اش را از انتقادات مبرا کرد.

به گزارش خبرآنلاین؛در ادامه جلسه علنی امروز مجلس، نصرالله پژمانفر نماینده مردم مشهد و کلات پشت تریبون قرار گرفت تا نطق میان دستور خود را ایراد کند. او در این نطق به موضوع برجام و شرایط اقتصادی اشاره کرد و با مقصر دانستن اصلاحات و اعتدالیون در مسائل کشور گفت: جای تردید نیست که وضع موجود و نا به سامانی های ایجاد شده محصول دو تفکر اصلاحات و اعتدال است که با دست گرفتن فرمان دولت و مجلس این وضع را ایجاد کردند.

وی افزود: مجلس اقدام مناسبی برای حل مشکل مردم باشد انجام نداد. همه می‌دانند دو طیف حامیان دولت و اصلاحات برای حل مشکلات مردم تلاش نکردند.

این نماینده عضو جبهه پایداری در پایان با خطاب قرار دادن مردم گفت:مردم شریف! ما در مجلس اقلیت هستیم. مردم باید بدانند که ما ضعف هر دو گروه را در ایجاد مسائل موثر می دانیم و به هیچ وجه به جانبداری از این دو جریان برنمی‌خیزیم و  نتیجه کارهای آنها را بر گردن نمی‌گیریم لذا فراکسیون ولایی می خواهد لیست مستقلی برای انتخابات هیئت رئیسه اعلام کند.

2727

کد خبر 1263528

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =