انتقاد امام جمعه رومشکان به مدیرکل ورزش استان: وضعیت ورزش رومشگان اسفناک است

امام جمعه شهرستان رومشگان از بی توجهی های اداره کل ورزش و جوانان لرستان نسبت به ورزش و جوانان این شهر بشدت انتقاد کرد.

مهرداد شاکرمی : به گزارش خبرآنلاین لرستان ، بی مهری ها و کم توجهی اداره کل ورزش و جوانان لرستان نسبت به شهرستان رومشکان طی سال‌های گذشته با واکنش‌ها و انتقادهای مکرر امام جمعه این شهرستان شد.

حجت‌الاسلام فاطمی نیا ضمن توصیه بر امر ورزش و رسیدگی به امورات جوانان گفت: متاسفانه سرانه فضای ورزشی در شهرستان رومشکان نسبت به سایر نقاط کشور در پایین ترین میزان قرار دارد.

وی افزود: سرانه سالن ورزشی در رومشکان  برای سالن های سربسته  ۶ سانتیمتر و برای سالن های سر باز ٢٢ سانتیمتر است که این آمار قابل قیاس با بخش ها و شهرستان های دیگر استان نیست.

انتقاد به مدیران پشت میز

امام جمعه رومشگان در ادامه اظهار داشت:  مدیر کل ورزش و جوانان؛ من متوجه شدم که حدود یک سال است در ورزش رومشگان حضور نیافتید ، از پشت میز  مسئله ورزش و جوانان اداره نخواهد شد !

حجت‌الاسلام فاطمی نیا عنوان نمود: کمک هایی که به ٢٨ هیأت ورزشی رومشکان می‌شود بسیار ناچیز و اصلا قابل قیاس با کمک هایی که به دیگر شهرستان ها می‌شود نیست چرا به موضوع مهم ورزش در این شهرستان  بی توجهی می کنید؟چه زمانی باید به جوانان این شهر پاسخ دهید

فاطمی نیا با بیان اینکه  حداقل در حد یک بخش از بخش های دیگر استان که بهش رسیدگی میکنید؛ به رومشکان هم برسید اظهار کرد: از هیات های ورزشی رومشکان به استان دعوت نمی کنند  این واقعاً یک درد است  دورادور، از پشت میز دستور دادن مشکلی رو حل نخواهد کرد.

تذکر نسبت به بی توجهی به مردم

ایشان خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: این مسئولیت ها و پست هایی که در اختیار دارید مدیون این مردم هستید، بایستی توجه بیشتری به حل معضلات ورزش و جوانان داشته باشید.

وی همچنین در سخنانی خطاب به نماینده مردم نیز افزو.د: آقای نماینده لطفا کنید در مجلس از تریبون و میز و صندلی ای که مردم در اختیارتان  گذاشتند؛ استفاده کنید و از وزرا بخواهید بیشتر به فکر این شهرستان محروم  باشند تا کمک، حمایت و توجه بیشتر استان نباشد؛ این شهرستان از این وضعیت اسفناک بیرون نخواهد آمد.

46

کد خبر 1263549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =