آقای شریعتمداری! سازمان تأمین اجتماعی را از  بلاتکلیفی خارج کنید

بیش از ۶ ماه از درگذشت تقی نوربخش مدیرعامل سابق سازمان تأمین اجتماعی در سانحه رانندگی، می‌گذرد و سازمان تامین اجتماعی همچنان با سرپرستی محمد حسن زدا اداره می‌شود. این درحالیست که محمد شریعتمداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی براساس قانون ۶ ماه مهلت داشت که  مدیرعامل جدید این سازمان را معرفی کند.

بیات رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه بارها اعلام کرده‌ایم که سازمان تأمین اجتماعی باید از این بلاتکلیفی خارج شود و هرچه زودتر مدیرعامل جدید را معرفی کنند، گفت: در ۶ ماهه اخیر باتوجه به اینکه سرپرست سازمان از بدنه بود و اطلاع کافی از شرایط ویژه تأمین اجتماعی داشت، اقدامات خوبی انجام شد.

به گزارش فارس، بیات با اشاره به اینکه عملکرد زدا در چندماه گذشته در تأمین اجتماعی قابل دفاع است، گفت: در حوزه بازنشستگی و مستمری‌بگیران افزایش حقوق‌ها در حد مطلوب افزایش یافت و به موقع نیز پرداخت شد. در افزایش حقوق‌ها نیز نظر کانون بازنشستگی را دریافت کردند.

رئیس کانون بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی گفت‌: می‌توان گفت برای نخستین بار در دهه اخیر افزایش حقوق‌ها با حقوق اردیبهشت ماه اعمال شد و مابه‌التفاوت افزایش حقوق فروردین ماه با حقوق خرداد پرداخت می‌شود.

۲۳۵۲۳۵

کد خبر 1263574

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =