اعتراف عامل توزیع برنج‌های تقلبی در یک  فروشگاه زنجیره‌ای

تسنیم نوشت: سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی از اعتراف تأمین کننده برنج‌های یک فروشگاه زنجیره ای به تقلبی بودن این برنج‌ها در شعبه تعزیرات خبر داد.

سید یاسر رایگانی درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده عرضه برنج‌های تقلبی و ناخالص در فروشگاه زنجیره ای اظهار کرد: پرونده در دست رسیدگی است و تأمین کننده برنج‌های فروشگاه شهروند نیز در شعبه تعزیرات حضور یافته و به تقلبی بودن برنج‌ها اعتراف کرده و اعتراف وی نیز مکتوب شده است.

این مقام مسئول در سازمان تعزیرات حکومتی اضافه کرد: با توجه به اقرار تأمین کننده به تقلبی بودن برنج‌ها، در حال حاضر مشغول بررسی این موضوع هستیم که فروشگاه مزبور در تقلبی بودن برنج‌ها نقش داشته است یا خیر؟

رایگانی در پاسخ به سوال دیگری درباره اعلام پلیس مبنی بر کشف ۱۳۰ تن برنج تقلبی از انبار مرکزی این فروشگاه در شهر آفتاب گفت: این کار پلیس دوباره کاری است و اصلاً پرونده جدیدی نیست بلکه همان انباری است که پیشتر تعزیرات کشف کرده و در حال حاضر نیز انبار مزبور در اختیار فروشگاه نیست و ورود و خروج به آن در اختیار تعزیرات است.

سخنگوی تعزیرات حکومتی، این کار پلیس را اشتباه خواند و گفت: دلیلی ندارد انباری که قبلاً تعزیرات کشف کرده، حالا پلیس دوباره بیاید و کشف کند.

۴۱۲۳۱
کد خبر 1264160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =