۰ نفر
۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
بلیت پرسپولیسی‌ها نصف قیمت شد

سعید فتاحی گفت: با رایزنی‌هایی صورت گرفته بلیت هواداران پرسپولیس از ۱۰ هزار تومان به پنج تومان کاهش پیدا کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر در مورد تخلف مسئولان اصفهانی مبنی بر افزایش قیمت بلیت هواداران پرسپولیس نسبت به طرفداران سپاهان در ورزشگاه واکنش نشان داد و گفت: قیمت بلیت فروشی توسط مسئولان اصفهانی، پنج هزار تومان برای هواداران سپاهان و ده هزار تومان برای پرسپولیسی‌ها در نظر گرفته شده بود که در نهایت با رایزنی‌هایی که با تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان انجام دادیم، چند دقیقه گذشته قیمت بلیت هواداران پرسپولیس به پنج تومان کاهش پیدا کرد. این کار اصلا قانونی نیست و باید همه بلیت‌ها به یک قیمت فروش برود.

وی ادامه داد: من در اصفهان حضور دارم. جلسات هماهنگی انجام شده است و بلیت فروشی در ۴ نقطه مختلف در شهر اصفهان در حال انجام است. در ورزشگاه انقلاب اصفهان ازدحام علاقه‌مندان به خرید بلیت بازی بالا بود، بنابراین با کمک نیروی انتظامی به این نقطه نظم دادیم. هواداران همچنان در حال خرید بلیت هستند. البته در حالتی بلیت فروشی را انجام دادیم که هواداران هر تیمی جداگونه بلیت خود را تهیه کنند و با یکدیگر برخوردی نداشته باشند.

فتاحی در انتها گفت: ما خواهان آن بودیم تا بلیت فروشی به صورت الکترونیک باشد و سازمان لیگ در تلاش است تا به این مهم در فصل آینده دست پیدا کند. از هواداران درخواست دارم در بازی امشب جوانب را رعایت کنند و از فوتبال لذت ببرند تا حواشی تولید نکنند.

256 251

کد خبر 1264757

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =