البرز برای برگزاری انتخاباتی امن و پرشور مهیاست

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: ثبت احوال با ثبت وقایع 4 گانه، ماموریت های فراوانی را بر عهده دارد چراکه مبنای اصلی توسعه، برنامه ریزی، تصمیم سازی و تصمیم گیری، اطلاعات دقیق جمعیتی است.

به گزارش خبرآنلاین ، شهبازی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ثبت احوال استان البرز با حضور معاون وزیر کشور و رییس سازمان ثبت احوال کشور در سالن همایش های میلاد کرج برگزار شد، ضمن تسلیت شهادت امام علی (ع)، افزود: این سازمان مسئولیت های خطیری در کشور و به تبع آن استان البرز دارد.
وی ادامه داد: در زمانی که مسئولیت معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز را بر عهده داشتم، از رییس سازمان ثبت احوال کشور تاسیس اداره ثبت احوال شهرستان اشتهارد را درخواست کردم که این امر با همراهی دکتر درخشان نیا در اسرع وقت انجام شد.
شهبازی گفت: ثبت احوال با ثبت وقایع 4 گانه، ماموریت های فراوانی را بر عهده دارد چراکه مبنای اصلی توسعه، برنامه ریزی، تصمیم سازی و تصمیم گیری، اطلاعات دقیق جمعیتی است.
وی افزود: با توجه به نیروهای خدوم ثبت احوال امید است در البرز با احصا دقیق آمارها، شاهد برنامه ریزی صحیحی برای جمعیت استان بویژه جوانان باشیم.
استاندار البرز اضافه کرد: برای تعامل، هم افزایی و همکاری با ثبت احوال در جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف کلی در راستای ارائه خدمات مطلوب و برخط به مردم آماده هستیم.
وی با بیان اینکه البرز خیز بلندی برای توسعه، عمران و آبادانی برداشته است، گفت: این استان ظرفیت های بزرگی در حوزه های مختلف دارد و با آهنگ اتحاد و انسجام در مسیر رشد و شکوفایی همه جانبه حرکت می کند.
شهبازی با اشاره به انتخابات پیش رو و مسئولیت های ثبت احوال افزود: ثبت احوال یکی از اعضای موثر برگزاری انتخابات است.
وی عنوان کرد: همچنان متحد و منسجم و بدور از حواشی برای برگزاری انتخاباتی امن، پرشور توام با شعور برای برگزاری انتخابات اسفند ماه امسال مهیا می شویم.
استاندار البرز گفت: عمر پست ها و مدیریت ها مانند برق و باد در حال گذر است از این رو باید اقدامی ماندگار و عملکردی مطلوب از خود بجای بگذاریم.

46

کد خبر 1264779

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =