جابر انصاری: استقلال باید یک مربی مانند برانکو بیاورد

تسنیم نوشت: جابر انصاری، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: زمانی که شفر به استقلال آمد به بازی من اعتقاد داشت، ولی پسرش نظر این مربی را در مورد من تغییر داد.

جابر انصاری در مورد آخرین وضعیت مصدومیتش و اینکه چه زمانی به میادین فوتبال بازمی‌گردد، گفت: خوشبختانه شرایط خوبی دارم و در حال حاضر مراحل درمانی از جمله فیزیوتراپی، آب درمانی، کار با دوچرخه و ... را پشت سر می‌گذارم. طبق گفت دکتر نورزوی شرایط خوبی دارم و به احتمال فراوان از شروع فصل جدید لیگ برتر آماده بازی خواهم شد. من یک فصل دیگر با باشگاه پیکان قرارداد دارم و به امید خدا در این تیم خواهم ماند، امیدوارم که در فصل آینده روزهای خوبی را تجربه کنم.

وی درباره جدایی‌اش از تیم استقلال و اینکه آیا از رفتارهایی که با وی صورت گرفت ناراحت نشد، یادآور شد: برخی رفتارها درست نبود و هر بازیکنی هم جای من بود، ناراحت می‌شد. زمانی که شفر به استقلال آمد ابتدا مشکلی نداشتم و این مربی به من اعتقاد داشت. حتی در نیم‌فصل اول فصل گذشته کارت بازی من هم صادر شد و در چند مسابقه‌ای که به میدان رفتم، عملکرد خوبی داشتم. من هم گل زدم و هم پاس گل داد، اما نمی‌دانم چرا به یکباره نظر شفر در مورد من تغییر کرد. فکر می‌کنم پسر شفر باعث شد تا نظر این مربی در مورد من تغییر کند. احساس می‌کنم برخی اتفاقات رخ داد که به یکباره همه چیز عوض شد.

بازیکن پیشین استقلال در واکنش به اینکه برخی معتقدند شفر در این تیم دستاوردی نداشت، خاطرنشان کرد: منصوریان در آن زمان تیم خوبی بسته بود و شفر بعد از آمدن به استقلال فقط تیام را به تیم اضافه کرد. هواداران هم انتظار داشتند که استقلال قهرمان لیگ برتر شود، ولی این اتفاق در دو فصل اخیر رخ نداد. اینکه پیشکسوتان یا کارشناسان می‌گویند شفر در استقلال دستاوردی نداشت تقریباً درست است. شما دیدید که برانکو چگونه سه فصل پیاپی پرسپولیس را قهرمان لیگ برتر کرد، استقلال هم یک مربی مثل برانکو می‌خواهد. امیدوارم سرمربی جدید استقلال در فصل جدید بتواند این تیم را قهرمان لیگ برتر کند.

255 43

کد خبر 1264804

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =