۳ نفر
۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
توضیحات نجفی درباره جزییات قتل

شهردار سابق تهران در دادسرای تهران در رابطه با حوادث دیروز توضیحاتی ارایه داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدعلی نجفی شهردار سابق تهران در رابطه با قتل روز گذشته میترا استاد گفت: دیروز ایشان خواستند به حمام بروند و تلفن همراه من را هم با خودشان بردند تا با کسی تماس نگیرم بعد هم گفتند بعد از حمام به بیرون می‌روند و نگفتند کجا می‌روند و این باعث شد تا بعد از درگیری‌هایی که از قبل داشتیم من عصبانی شدم. 

او ادامه داد:  چون به تازگی وارد خانه شده بودیم آن را در جای امنی قرار نداده بودیم و اسلحه داخل کمد بود، من آن را برداشتم و بعد  این اتفاق رخ داد.

نجفی توضیح داد؛ هیچ کسی در این اتفاق دخیل نبود و من هم وقتی وارد حمام شدم قصد قتل را نداشتم و می‌خواستم ایشان را بترسانم تا به یک راه حلی راضی شوند. من اسلحه را برداشتم و از ایشان پرسیدم حاضری این ماجرا را تمام کنیم؟ وقتی اسلحه را دید، ترسید دستش را روی گردن من انداخت و نمی‌دانم از آن به بعد ۴ تیر از اسلحه خارج شد.

شهردار سابق تهران در رابطه با خبر خودکشی چند ماه پیش او در هتل لاله گفت: به خاطر اختلافاتی که داشتیم در هتل لاله خودکشی کردم، خواستم اینکار را در جایی انجام بدهم که کسی من را پیدا نکند اما کارکنان هتل لاله من را پیدا کردند.

۴۷۲۳۷

کد خبر 1264854

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =