در یک مهمانی با لپ تاپ خود حاضر شده اید با افتخار لیست پخش موزیک مناسب مهمانی را هم از قبل آماده کرده اید. همه منتظر شروع آهنگ هستند. پوشه مربوط به پلی لیست آهنگ ها را باز می کنید اما خبری از آهنگ ها نیست! گویا اصلا آهنگی از قبل روی سیستم وجود نداشته است. با استرس فولدرهای دیگر را جستجو می کنید اما بی فایده است. یک جای کار می لنگد. تازه متوجه می شوید سرعت سیستم پایین آمده و همه چیز کند شده است. کم کم دستگیرتان می شود که اتفاقاتی در این کامپیوتر رخ داده است.

بله حدس‌تان درست است لپ تاپ شما ویروسی شده و علاوه بر این که کند شده تعدادی از فایلها نیز پاک شده اند! در چنین وضعیتی چه راه حلی به ذهن‌تان خطور می کند؟ مهمانی را رها کنید به بهانه اینکه شارژر همراه تان نیست یا اینکه به جای بهانه آوردن چاره دیگری باید اندیشید؟

سیستم آلوده به ویروسی که اطلاعاتش پاک شده را دور نیندازید!

عده ای فکر می کنند وقتی کامپیوترشان آلوده به ویروس شد دیگر هیچ کاری نمی شود انجام داد گویا دنیا به انتها رسیده و باید به فکر سیستم دیگری باشند. اگر به فکر سخت افزار سیستم نیستید لااقل به فکر فایل های بی گناه روی آن باشید! در زمانی که رایانه آلوده به ویروس می شود یکی از اختلالاتی که ایجاد می گردد، پاک شدن فایل هاست. این موضوع برای هر کدام از فایل ها امکان دارد پیش بیاید و ضمانتی ندارد که یک فایل مصون بماند و دیگری نه. قطعا بعد از اینکه ویرویس های سیستم را با آنتی ویروس، شناسایی کرده و از بین بردید. به یاد فایل های به فنا رفته نیز می افتید. اینجا برنامه های ریکاوری در نقش ابر قهرمان فیلم های هالیوودی وارد شده و فایل های حذف شده را بازگردانی می کنند.

EaseUS Data Recovery  مشکل گشای پوشه های خالی شده از فایل

فراموش نکنید همیشه شانسی برای بازگرداندن اطلاعات پاک شده از روی سیستم های کامپیوتری وجود دارد حتی اگر با بدافزار آلوده شده باشند.پس اگر شما هم با پوشه های خالی که فایل های شان را ویروس ها حذف کرده اند مواجه شده اید راهکار پیشنهادی ما به شما استفاده از ابزار ریکاوری EaseUS Data Recovery می باشد.

نرم افزارEaseUS Data Recovery  برنامه ای خوش ساخت برای ریکاوری اطلاعاتی می باشد که از روی لپ تاپ شما پاک شده اند. شرکت EaseUS سعی کرده تا جایی که می شود شکل پوسته برنامه را به گونه ای بسازد که برای کسانی که سررشته ای از کامپیوتر ندارند هم استفاده از آن راحت باشند. وقتی نرم افزار را باز می کنید خودتان متوجه می شوید که چقدر کار کردن با آن آسان است اما در حین حال این موضوع چیزی از قدرت برنامه در برگرداندن هر آنچه ناپدید شده، کم نکرده است.

برنامه EaseUS Data Recovery یک خوبی بزرگ دارد آن هم رایگان بودنش است شما به طور رایگان از سایت رسمی EaseUS می توانید نسخه نهایی نرم افزار را دانلود کنید و با ساختن رایگان یک اکانت در سایت EaseUS با خیال راحت از آن استفاده کنید. البته اگر تمایل دارید برای بازگردانی موارد خاص و حجیم از برنامه استفاده کنید تخفیف 50 درصدی EaseUS بهترین فرصت خرید آن برای شماست.

ریکاوری سریع و مطمئن با  EaseUS Data Recovery

از دانلود کردن برنامه از سایت سازنده تا نصب و اجرا و مسیردهی برای بازگردانی فایل ها، کل این فرآیند به قدری سریع است و خروجی کار جستجوی دیتای گم شده به اندازه ای مطمئن عمل می کند که حس ناامیدی فایل های از دست رفته به حس سرخوشی دوباره دیدن فایل ها تبدیل می گردد. ریکاوری برنامه می تواند شامل پارتیشن ها، فولدر های مشخص شده، دسکتاپ، سطل بازیافت و... باشد.در همین زمینه اگر می خواهید روش ریکاوری گوشی را هم بیاموزید خواندن این مقاله می تواند برای تان مفید باشد.

آموزش استفاده از برنامه EaseUS Data Recovery

ابتدا برنامه را رایگان دانلود و نصب کنید. پس از اجرا باید یک اکانت در برنامه بسازید و به اکانت خود وارد شوید.

سپس فولدر یا پارتیشنی که می خواهید ریکاوری کنید را انتخاب نمایید.

دکمه پایین سمت راست جستجو را آغاز می کند با اتمام فرآیند فایل هایی که پیدا شده اند را با یک کلیک می توانید بازیابی کنید.

برای دانلود نسخه نهایی نرم افزار ریکاوری می توانید به سایت رسمی EaseUS Data Recovery مراجعه نمایید.

2121

کد خبر 1264864

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =