۱۶ نفر
۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
جزییات جدید از قاتل امام جمعه کازرون

مهر نوشت: پیگیری های به دست آمده از پیشینه قاتل امام جمعه کازرون حاکی از آن است که قاتل از اعضای یکی از فرقه های انحرافی و هم چنین معتاد بوده است.

بامداد امروز حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه شهرستان کازرون به دلیل جراحت با سلاح سرد به قتل رسید. پس از پیگیری‌های نیروی انتظامی نیز ظهر امروز قاتل شناسایی و دستگیر شد.

پیگیری‌ها حاکی از آن است که قاتل به نام حمید درخشنده، در ماه‌های اخیر جذب یک فرقه انحرافی شده و به ماده مخدر شیشه نیز اعتیاد پیدا کرده بوده است.

به علاوه قاتل به جهت عضویت رد فرقه‌های انحرافی، در این ایام کاملاً سبزپوش بوده است. همچنین وی همواره شعارهایی مبنی بر اینکه «باید موانع ظهور را برداشت تا زودتر این مهم اتفاق بیفتد» را اعلام می کرده و امام جمعه کازرون را یکی از این موانع خوانده بود.

صبح امروز (۸ خرداد ماه) و در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد مبنی بر چاقوخوردگی امام جمعه شهرستان کازرون، بلافاصله مأموران انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد حجت‌الاسلام محمد خرسند امام جمعه این شهرستان در مقابل منزل خود به وسیله سلاح سرد (چاقو) از ناحیه شکم مجروح شده است. مصدوم بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال داده شد که به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داد.

۴۷۴۷
کد خبر 1264885

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =