ادعای بازیکن سپاهان: داور خیلی از سوت‌ها را برعکس زد!

تسنیم نوشت:مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: برای کمیته اخلاق متاسفم، بازیکن ما یک مصاحبه کوچک کرد یک جلسه محروم شد اما بازیکنان پرسپولیس پس از قهرمانی در لیگ گفتند که جام حذفی را به ما نمی‌دهند، ولی محروم نشدند.

محمد ایرانپوریان پس از شکست یک بر صفر سپاهان مقابل پرسپولیس در نیمه‌ نهایی جام حذفی اظهار داشت: خودم هم نفهمیدم در صحنه اخراجم چه اتفاقی افتاد. واقعا برای کمیته اخلاق متاسفم. بازیکن ما یک مصاحبه کوچک کرد یک جلسه محروم شد اما بازیکنان آنها از اول هفته بعد از اینکه قهرمان شدند، همه‌شان صحبت کردند که جام حذفی را به ما نمی‌دهند. برای فدراسیون فوتبال این حرف خیلی زشت است. چطور با تیم حریف برخورد نمی‌شود ولی بازیکنان تیم‌های دیگر را محروم می‌کنند. در صورتی که من کوچکترین اعتراضی نکردم و فقط به داور گفتم کرنر نشد. داور نمی‌دانست من کارت زرد دارم. کارت داد و رفت و سیدجلال حسینی گفت که کارت زرد داشته است.

وی درباره حواشی پایانی بیرون از ورزشگاه گفت:  در مورد این مسائل صحبت نکنیم بهتر است. واقعا ناراحت کننده است، به خاطر این همه هواداری که به ورزشگاه آمدند و سنگ تمام گذاشتند و من دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم. در آن صحنه حرف من به داور واقعا قرمز نداشت، من به داور گفتم کرنر نشد، البته شاید صدایم یک مقدار بلند بود واقعا اگر این صحنه برای بازیکنان پرسپولیس رخ می‌داد، داور به آنها کارت زرد می‌داد. 

مدافع تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این سوال داور در سطح این بازی بود؟  تصریح کرد: من دوست ندارم در این مورد که داور در سطح این بازی بود یا نه صحبت کنم. داور خیلی از سوت‌ها را در نیمه دوم برعکس زد. خدارا شاهد می‌گیرم که فقط گفتم کرنر نبود، شما ببینید جو مسابقه را خراب کرد در صورتی که بازی به آرامی دنبال می‌شد.

ایرانپوریان درباره این موضوع که در پایان بازی شیشه اتوبوس پرسپولیس هم شکسته شد، گفت: ما دوست نداریم این اتفاقات پیش بیاید. ما هم اعتراض داریم و یک جایی دلمان به درد می‌آید، اعتراضات یک جایی به بیرون می‌زند و نمی‌توانیم همیشه صبوری کنیم. باید مواظف باشیم و چیزی نگوییم و فردا کمیته انضباطی ما را محروم می‌کند البته زورش به تیم حریف نمی‌رسد.

251 251

کد خبر 1265034

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =