آیت‌الله جنتی: ترامپ را هم مانند شاه دفن می‌کنیم/ خسته نیستم

ایلنا نوشت: رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: پیام مردم ما مرگ بر آمریکا است و همانطوری که شاه را خاک کردیم ترامپ را هم دفن می‌کنیم و آمریکا را هم زیر پایمان لگدمال خواهیم کرد.

آیت الله جنتی در حاشیه راهپیمایی قدس در جمع خبرنگاران با بیان اینکه روز قدس روز جهانی حمایت از مستضعفین عالم است و مردم ایران برای حمایت از مظلومان جهان در این روز به صحنه می‌آیند، گفت: از هر چه مظلوم در دنیا است حمایت می‌کنیم تا ظالم را براندازیم.

وی با تاکید بر اینکه هر قدمی که در راهپیمایی برمی‌داریم لگدی است بر سر آمریکا و ترامپ اظهار داشت: قدم‌های ما در راهپیمایی روز قدس چوبی است بر سر استکبار جهانی.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه مردم ما حامل یک پیام مهم در روز قدس امسال هستند، گفت: پیام مردم ما این است که حتی آمریکا اگر تحریم‌ها را صد برابر کند قدرت ما و حرمت ملت ایران زیادتر می‌شود و ما از پای نمی‌نشینیم.

آیت الله جنتی افزود: تا مادامی که ما علی داریم، حسین داریم، عاشورا و غدیر داریم از پای نمی‌نشینیم.

وی با تاکید بر اینکه پیام ما روشن و واضح است، گفت: پیام مردم ما مرگ بر آمریکا است و همانطوری که شاه را خاک کردیم ترامپ را هم دفن می‌کنیم و آمریکا را هم زیر پایمان لگدمال خواهیم کرد.

رئیس مجمع خبرنگاران رهبری ادامه داد: آمریکا بداند شکست نهایی با آن است و ما پیروز خواهیم شد. او تاکید کرد: بنده خسته نیستم و خسته نمی‌شوم.

27216

کد خبر 1265422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =