۳ نفر
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
سرهنگ علیفر نه ولی عباس قانع بله!

سرهنگ علیفر این‌قدر به انتقادها توجه نکرد و مدام فریاد زد:«توی دروازه،توی دروازه » که حالا در آستانه ۶۵ سالگی هر چندهفته یکبار بازی برای گزارش می گیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛او در مدت‌های اخیر با انتقادهای بسیاری به دلیل شکل گزارش‌هایش و عدم توجه به توصیه ها و انتقادها ، کمتر امکان گزارش پیدا کرده است.
او مثل سیانکی و مثل پیمان یوسفی در شرایطی که عادل فردوسی پور را هم رسما از چرخه گزارش خارج کرده اند، هیچ تلاشی برای بهتر شدن نکرده و این سبب شده تا حالا در چرخه گزارشگران اصلی، کمتر به بازی گرفته شوند.
این البته خواست بسیاری از اهالی فوتبال هم هست. دلیل این کم شدن تعداد گزارش‌ها البته می‌تواند کم شدن بازی‌ها هم باشد اما در همین انتخاب‌های محدود هم سعی شده اولویت‌ها با دیگران باشد.
در سال ۹۸ اما شبکه ۳ به سراغ عباس قانع رفته.گزارشگری که سابقه کار در شبکه ورزش و سایت ورزش سه را دارد. او دو سه باری هم بازی گزارش کرده و یک برنامه شبکه ۵ هم به عنوان مهمان حاضر بوده و کم کم دارد حضورش را جدی تر می کند.
قانع اگرچه تن صدا و حرارت گزارش‌هایش بالاست و در آنتن برای همین راحت حرف زدن ها و گاه عبور از خط قرمزهای ناشی از رها شدن در زمان گزارش، شهرت پیدا کرده است، اما با این متر اصلا نمی تواند در صدا و سیما گزارش کند. او فعلا چند باری دعوت شده تا نشان داده شود مدیران سیما این مدل گزارشگری را می‌پسندند اما آیا متری که در آن فریادهای توی دروازه علیفر خارج از عرف محسوب می شود، گزارش‌های نامتعارف با هنجار عباس قانع را مناسب تشخیص داده است؟

251 251

کد خبر 1265676

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =