طرح مدیریت یکپارچه در اردبیل اجرا می‌شود 

حمید لطف‌اللهیان گفت: ارتقای کیفیت خدمات عمرانی با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد مدیریت یکپارچه شهری از جمله مواردی است که با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، شهردار اردبیل با اشاره به این که نوسازی بافت‌های فرسوده در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد گفت: طرح مدیریت یکپارچه شهری در اردبیل اجرا می‌شود.

 لطف‌اللهیان یادآور شد:  با توجه به محدودبت منابع شهرداری‌ها باید بازنگری جدی در اجرای پروژه‌ها و نحوه تخصیص اعتبارات با بهره‌گیری از ظرفیت‌های داخلی مبنای کار قرار گیرد.

وی با اشاره به این که ارتقای کیفیت خدمات عمرانی با هدف ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ایجاد مدیریت یکپارچه شهری از جمله مواردی است که با هدف تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه شهرداری‌ اردبیل با هدف خدمات‌رسانی ورود پیدا کرده است.

شهردار اردبیل تصریح کرد: اجرای فعالیت‌های عمرانی و توسعه فضای سبز شهری و توسعه برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در سال جدید در دستور کار قرار گرفته و درصدد هستیم با برنامه‌ریزی‌های منسجم و هدفمند در این زمینه موفق عمل کنیم که تحقق این مهم مستلزم هزینه مستمر شهرداری است.

لطف‌اللهیان تصریح کرد: در سال‌های احیر درآمد شهرداری‌های متکی به دولت کاهش چشمگیری پیدا کرده است که به همین منظور درصدد هستیم اتکای خود را به درآمد ناپایدار از سر را برداریم و از درآمدهای پایدار بهره‌گیری کنیم که این مسئله مستلزم تلاش شبانه‌روزی بخش خصوصی و شهرداری است.

وی بیان کرد: نوسازی بافت‌های فرسوده در دستور کار شهرداری اردبیل قرار دارد و در این زمینه ارائه تسهیلات و نیز حمایت‌های لازم مبنای کار قرار دارد تا بتوانیم در راستای بهسازی و نوسازی و نیز افزایش کیفیت بناها گام برداشته و نسبت به ساماندهی بافت‌های فرسوده موفق عمل کنیم.

شهردار اردبیل با بیان این که طرح مدیریت یکپارچه شهری در اردبیل اجرا می‌شود تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح دستیابی به یک وضعیت متعادل در شهر و جذب مسافران و گردشگران به منطقه است که در این زمینه نیز برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یافته است.

46

کد خبر 1266012

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =