نگران نباشید، اتفاق ناگواری رخ نخواهد داد/ واکنش کمال تبریزی به انتقادها از حضورش در تئاتر

ایسنا نوشت: کمال تبریزی که به تازگی تهیه‌کنندگی یک تئاتر را برعهده گرفته است، خطاب به برخی منتقدان گفت: «من به عنوان تهیه‌کننده معنوی این نمایش حضور دارم، بنابراین نگران نشوید، کسی نمی‌خواهد عرصه شما را تنگ کند.»

نمایش «مختلف الاضلاع» که به گفته عواملش روایتی چند وجهی از دوتایی‌های تاریخ به تهیه‌کنندگی کمال تبریزی و کارگردانی نادر فلاح است، خرداد و تیر ۹۸ در تماشاخانه سپند به صحنه خواهد رفت. 

کمال تبریزی که در این اثر نامش به عنوان تهیه‌کننده معرفی شده است، در پاسخ به اینکه چه شده سراغ تهیه‌کنندگی تئاتر رفته است؟ توضیح داد: «من و آقای نادر فلاح که کارگردانی این اثر را برعهده دارد، از قدیم همکاری‌هایی داشته‌ایم. او به من پیشنهاد کرد که به لحاظ معنوی و نه مادی تهیه کننده این نمایش باشم، زیرا مراحل مالی و بودجه آن انجام شده و بازیگران هم مشخص شده‌اند و می‌خواهند تمرین‌ها را آغاز کنند.»

او ادامه داد: «من از پیشنهادش خوشحال شدم و فکر کردم می‌گوید، بودن و حضور تو در کار ما، نگاه دیگری به تئاتر خواهد داد و همچنین من به لحاظ معنوی می‌توانم حامی کارشان باشم. علاوه بر آن اسم کمال تبریزی می‌تواند به بچه‌های نمایش انرژی دهد و حتی ممکن است مخاطب هم جذب کند. پس چه اشکالی دارد با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم، به یکدیگر کمک کنیم؟ من هم وقتی می‌خواهم کاری انجام دهم، هنگامی که یک بازیگر شاخص با من اعلام همکاری می‌کند در واقع خودش را با پروژه من جمع می‌بندد؛ یک ارزش افزوده ایجاد می‌شود و موج مثبتی را به همراه دارد.»

تبریزی بیان اینکه خیلی‌ها با شنیدن این خبر نگران شدند که نکند با ورود تبریزی به تئاتر، اتفاقات ناگواری رخ دهد! گفت: «در همین مورد چند گزارش و خبر اعتراضی هم نوشته شد، اما نگران نشوید کسی نمی‌خواهد عرصه شما را تنگ کند. آن‌ها فکر می‌کنند اگر دست زیاد شود، کارشان دچار مشکل خواهد شد و از امکاناتشان کم می‌شود. متأسفانه این رفتارها در همه جا هست از حوزه نشر و کتاب گرفته تا سینما.»

۵۷۲۴۳

کد خبر 1266426

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =