توضیحات سردار یزدی درباره نحوه برقراری امنیت مراسم سالگرد ارتحال امام(ره)

باشگاه خبرنگاران نوشت:فرمانده قرارگاه شهید فهمیده گفت: از همه تجهیزات برای برقراری امنیت مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) استفاده خواهیم کرد.

سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمدرسول الله (ص) تهران بزرگ و قرارگاه شهید فهمیده درباره تمهیدات این قرارگاه برای باشکوه‌تر برگزار شدن سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اظهار کرد: در سی امین سالگرد رحلت امام راحل (ره)، سپاه محمد رسول الله (ص) تمام سعی و تلاش خود را برای برقراری امنیت در داخل تهران و حرم مطهر اماج خمینی (ره) انجام داده است.

وی ادامه داد: در جهت برقراری امنیت و خدمات، تسهیلاتی را برای انتقال زائرین از حوزه ها، پایگاه‌ها و نواحی مختلف در نظر گرفته شده تا در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) حضور پرشور تری داشته باشند.

سردار یزدی افزود: برای بازگشت زائرین حرم مطهر امام خمینی (ره) وسائل نقلیه لازم مهیا بوده و افطاری برای زائرین در نظر گرفته شده و پس از مراسم در اختیارشان قرار خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: با اورژانس تهران، هلال احمر، دانشگاه‌های علوم پزشکی، بیمارستان‌های مختلف هماهنگی صورت گرفته تا در صورت نیاز، خدمات لازم به زائرین روزه دار ارائه شود.

سردار یزدی با بیان اینکه آمادگی کامل داشته و برای تامین امنیت بسیار جدی هستیم، یادآور شد: در قرارگاه شهید فهمیده با ۲۶ دستگاه دولتی و عمومی اعم از وزارت کشور، شهرداری تهران، راهنمایی و رانندگی تهران، نیروی انتظامی، نیروی زمینی و هوافضای سپاه، سازمان بسیج، سپاه ولی امر، سپاه انصار، سپاه سیدالشهدا برای باشکوه‌تر برگزار شدن مراسم سالگرد امام راحل در ارتباط هستیم.

وی در پایان با بیان اینکه برای ایجاد امنیت از مرزها تا حرم مطهر امام راحل تمام دستگاه‌های امنیتی و دفاعی در آماده باش کامل هستند، خاطر نشان کرد: از تمام تجهیزات، توانایی ها، توانمندی‌ها برای برقراری امنیت استفاده خواهیم کرد و تمهیدات ما برای برقراری امنیت چشمگیر و قابل توجه است.

2727

کد خبر 1266777

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =