آخرین خبر از قیمت گل در بازار/ هر شاخه رز ۱۰.۰۰۰ تا ۱۲.۰۰۰ تومان

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: شاهرخی گفت: افزایش قیمتی برای گل در روز عید سعید فطر نداریم و هم اکنون قیمت‌ها همانند گذشته است.

اکبر شاهرخی، رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران درباره وضع گل در بازار گفت: افزایش قیمتی برای گل در روز عید سعید فطر نداریم و هم اکنون قیمت‌ها همانند گذشته است.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران، باتوجه به تعطیلات پیش رو بازار رونق ندارد.

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران در ادامه نرخ مصوب هر شاخه گل رز را ۱۰ تا ۱۲ هزار، لیلیوم ۱۰ تا ۲۰ هزار، داودی ۱۲ هزار، میخک دسته‌ای ۱۲ هزار  و آنتریوم را ۱۰ هزار تومان اعلام کرد.

شاهرخی در ادامه از افزایش ۴۰۰ درصدی متعلقات گل در بازار خبر داد و اظهار کرد: بیشتر متعلقات گل همچون زرورق، روبان و سبد وارداتی است.

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران به مردم توصیه می‌شود که از مغازه‌های دارای مجوز خریداری کنند تا در صورت تخلف و طرح شکایت اتحادیه بتواند با متخلفان و گران فروشان برخورد کند.

شاهرخی با بیان اینکه امیدواریم بازار گل همانند سایر اصناف بتواند در جهت تحقق رونق تولید گام بردارد افزود: زمانی این امر تحقق می‌یابد که نرخ ارز در بازار ثابت شود چرا که نرخ متعلقات گل در بازار بعلت وارداتی بودن بالاست.

رئیس اتحادیه فروشندگان گل و گیاه تهران در پایان گفت: ممکن است بعد از تعطیلات مشخص شود که آیا قیمت ها در بازار افزایش می یابد یا  کاهش؟

۲۲۳۲۲۵

کد خبر 1267036

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =