۲ نفر
۱۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
آتشی که به جان استقلال افتاده است

درحالی که مدیران استقلال در تلاشند تا سرمربی جدید این تیم را انتخاب کنند، برخی بازیکنان این تیم در فضای مجازی اقدام به افشاگری در مورد افرادی کرده‌اند که عامل مشکلات آبی‌ها هستند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال سالهاست که با روزهای بحرانی خو گرفته. مدتهاست فضای این تیم التهاب دارد و تنها میزان این التهاب کم و زیاد می‌شود.

در حالی که مدیران استقلال این روزها تمرکزشان را روی جذب سرمربی جدید معطوف کرده و در کنار آن هم نیم نگاهی جدی به حفظ بازیکنان اصلی دارند، طی روزهای گذشته بزرگان استقلال در فضای مجازی اتفاقاتی را رقم زدند که فضای این تیم را کاملاً بحرانی کرد و حتی تمرکز مدیران باشگاه را هم از بین برد.

پژمان منتظری اولین استقلالی بود که با انتشار بیانیه‌ای پرده از عدم نیاز باشگاه به خودش برای فصل آینده برداشت تا این پیام سرآغازی برای اتفاقات بعدی باشد.

خسرو حیدری که به تازگی اعلام بازنشستگی کرده، به پشتیبانی از منتظری، پیامی منتشر کرد و او هم بدون ذکر نام از فرد یا افراد خاصی، به اشخاصی اشاره می‌کند که به زعم خودش منشاء مشکلات کنونی هستند. حیدری کدهای دیگری هم داد تا هواداران کم دردسرتر به افراد مورد اشاره او برسند.

پس از آن یکی دیگر از بازیکنان استقلال هم وارد این معرکه شد و با انتشار دو پیام پی در پی به انتقاد از هم تیمی‌هایش پرداخت.

وجه اشتراک پیام این بازیکن با پیام دو نفر دیگر، استفاده از یکسری کد به جای نام بردن به صورت مستقیم بود و وجه تمایز پیام این فرد با دو نفر قبلی بستن کامنت های خود در صفحه شخصی‌اش بود.

در روزهایی که باشگاه استقلال به اندازه کافی ملتهب است و مدیران این مجموعه برای آماده سازی تیم شان در پیش فصل با مشکلاتی دست و پنجه نرم می‌کنند، بزرگترهای این تیم که می‌توانند عصای دست باشگاه باشند و در کنار مدیران این مجموعه قرار داشته باشند، اختلافات و درگیری‌های شخصی شان را علنی کرده تا بر بحران‌های این باشگاه دامن زده شود.

قطعاً مجموعه این اتفاقات به سود باشگاه استقلال نخواهد بود و اثراتش را در آینده‌ای نزدیک بر روند و نتیجه گیری آن خواهد گذاشت.

43 43

کد خبر 1267061

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =