پرسپولیس به بازار می‌آید؛ ستارگان رفته برمی‌گردند؟

به نظر می‌رسد پیش از شروع لیگ نوزدهم، پرسپولیس فعالیت زیادی در بازار نقل‌وانتقالات داشته باشد.

عرفان حاج بابایی: با پایان فصل فوتبال ایران حالا دیگر نوبت تیم ها است که وارد بازار نقل و انتقالات شوند و با تقویت تیم خود یک بار دیگر حضوری قدرتمند تر در رقابت های لیگ فصل آینده داشته باشند و در این میان پرسپولیس که این روزها بهترین تیم فوتبال ایران است قطعا سعی خواهد کرد حضوری پر قدرت در بازار نقل و انتقالات داشته باشد.

شاگردان برانکو که در این فصل توانستند دو قهرمانی لیگ و جام حذفی را کسب کنند حالا می خواهند تیمی قوی ببندند تا بتوانند درخشش خود در لیگ قهرمانان آسیا را هم تکرار کنند. البته که آن ها هنوز برای ماندن برانکو روی نیمکت با این مربی کروات به توافق نهایی نرسیده اند.

خروجی‌ها
برانکو زیاد به سیستم چرخشی اعتقادی ندارد و اگر ترکیب ثابت تیمش و نفرات قابل اعتماد خود را پیدا کند بعید است که دیگر چندان دست به آن چینش بزند و این دقیقا روشی بوده که پرسپولیس با اتکا به آن طی فصول گذشته بهترین نتایج را گرفته. در این میان بازیکنانی جایی در ترکیب ثابت پرسپولیس ندارند و بنا به دلیل فوق هم چندان مورد استفاده قرار نمی گیرند، هیچ بعید نیست که برای فصل آینده راهی تیم های دیگری شوند تا فرصت بیشتری برای بازی نصیب شان شود. بازیکنانی مثل رادوشویچ،محسن ربیع خواه و یا مهدی شریفی از جمله بازیکنانی بودند که چندان در این فصل مورد توجه برانکو واقع نشدند و شاید پرسپولیس را ترک کنند. امید عالیشاه هم بازیکنی بود که در مقطعی از فصل به نیمکت نشینی اش معترض بود و هیچ بعید نیست که او هم طی روزهای آینده ساز جدایی کوک کند. بازیکن بعدی هم ماریو بودیمیر است که حتی گفته می شود با کروات های پرسپولیس در ایران خداحافظی کرده و قصد ماندن در ایران را ندارد. علی علیپور هم که یکی از ستاره های پرسپولیس در فصل گذشته بود گویا با پیشنهادات خارجی مواجه شده و شاید او هم یکی از خروجی های پرسپولیس در این تابستان باشد.

ورودی ها
با توجه به شرایط موجود و سیاست هایی که باشگاه ها در فصل نقل و انتقالات خواهند داشت، بعید است بازیکن خارجی گرانی جذب پرسپولیس شود و آن ها احتمالا به دنبال بازگرداندن ستاره های پیشین خود خواهند بود که در صدر این لیست افرادی مثل مهدی طارمی و فرشاد احمدزاده حضور دارند. بازیکنانی که در شرایطی سخت پرسپولیس را رها کردند، حالا در خارج از کشور شرایط خوبی ندارند و خیلی مایلند تا در صورت نیاز برانکو(یا هر سرمربی دیگری) یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کنند. محمدحسین کنعانی زادگان هم احتمالا یکی دیگر از اهداف پرسپولیس در بازار نقل و انتقالات است. مدافع ملی پوشی که می تواند جانشین مطمئنی برای سید جلال حسینی و آینده خط دفاعی پرسپولیس باشد.

43257

کد خبر 1267113

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =