جاده چالوس و هراز عصر جمعه یک‌طرفه می‌شود

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رئیس پلیس راه مازندران از یکطرفه شدن دو جاده چالوس و هراز از عصر فردا خبر داد.

سرهنگ علیرضا قدمی رئیس پلیس راه مازندران در گفت و گویی، اظهار کرد: آمد وشد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ فردا جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از کرج به مرزن آباد ممنوع است.

وی افزود: رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر فردا تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از مرزن آباد به کرج یکطرفه می‌شود.سرهنگ علیرضا قدمی گفت: آمدوشد همه وسایل نقلیه از ساعت ۱۲ ظهر فردا تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از رودهن به آمل ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران افزود: رفت وآمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۲ بعد از ظهر فردا تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۸ خردادماه از آب اسک به رودهن محدوده مشاء یکطرفه می‌شود.وی تاکید کرد: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه، محدودیت یک طرفه شدن جاده هراز از پلیس راه لاریجان به رودهن اعمال خواهد شد.
سرهنگ قدمی گفت:در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال جاده‌های هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

ادامه محدودیت ترافیکی پلیس راه برای انواع کشنده‌های سنگین

رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های ترافیکی در جاده تهران، سوادکوه، قائم شهر و بالعکس خبر داد و گفت: رفت وآمد همه تریلرها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ فردا جمعه ۱۷ خردادماه از مسیر شمال به جنوب جاده قائم شهر ـ سوادکوه ـ تهران ممنوع است.
وی با اشاره به ممنوعیت آمدوشد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج چالوس، افزود: رفت و آمد همه تریلرها ازمحور هراز همچنان ممنوع است.
رئیس پلیس راه مازندران، گفت: آمدوشد همه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۶ بعد از ظهر روز شنبه ۱۸ خردادماه از این جاده ممنوع است.سرهنگ قدمی افزود: تردد موتورسیکلت به استثنایی موتور سیکلت‌های امدادی و پلیس راه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۸ خردادماه از جاده‌های کرج - چالوس، هراز و سوادکوه ممنوع است.
وی از رانندگانی که قصد تردد در جاده های استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی و مدیریت سفر خود در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.
2323
کد خبر 1267163

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =