استراماچونی چه خواسته در تضاد با منافع نظام از استقلال داشته آقای فتحی؟

بیانیه نیمه شبانه استقلال درباره دلیل بن بست در مذاکرات این تیم با مربی ایتالیایی حاوی بخشی است که تبدیل به سوژه نیمه شبانه در شبکه های اجتماعی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ساعت حوالی ۲ بامداد امیرحسین فتحی و دوستانش در باشگاه استقلال تصمیم گرفتند در بیانیه ای عجیب به طور ضمنی اعلام کنند قرار نیست استراماچونی به استقلال بیاید.
آنها پس از خبری که ابتدا در توئیت یک خبرنگار، سپس در نشت خبر به یک خبرگزاری رسمی و سپس بیانیه باشگاه درباره اش اطلاعات دادند ، خواسته های مربی جوان ایتالیایی که همراه با همسرش می خواست راهی ایران شود را خارج از خط قرمزهای نظام چمهوری اسلامی اعلام کردند. در بخشی از بیانیه استقلال آمده بود:«احترام به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی و حفظ شأن و اعتبار استقلال به عنوان باشگاهی که دارای قدمت و افتخارات بسیار و میلیون‌ها هوادار است، خط قرمز بوده که برای جذب مربی جدید به هیچ وجه قابل معامله نمی‌باشد.»
این جمله عجیب که سوژه شبکه های اجتماعی شده حالا ابهام ها را بیشتر کرده است و همه می خواهند فتحی اعلام کند این خواسته های خلاف منافع نظام که این روزها عباراتش درباره احتمال مذاکرات سیاسی با آمریکا مطرح می شود چه بوده و چه پیش شرطی را کرد ایتالیایی پیش پای استقلالی گذاشته که بی پول تر از آن به نظر می رسید که بتواند مربی خارجی جذب کند!

252 43

کد خبر 1267429

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =