مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند حامی جدی ورزش است

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند گفت: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند هموراه نشان داده به دنبال قهرمان‌پروی در شهرهای آبادان و خرمشهر است.

خلیل جنامی در گفت و گو با خبرنگار خبرآنلاین در آبادان اظهار کرد: از تاریخ هجدهم اسفندماه سال گذشته، هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند تشکیل شد و بر اساس قوانین مناطق آزاد کشور هیات‌های این رشته در شهرهای آبادان، خرمشهر و مینوشهر از زیرمجموعه هیات‌های استانی خارج و زیر نظر هیات منطقه آزاد اروند قرار گرفتند.

وی ادامه داد: طبق قوانین مناطق آزاد کشور هم اکنون مکاتبات این هیات مستقیم با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود. این اتفاق خوبی که برای ورزش منطقه رخ داد در پی نگاه ویژه، مثبت و آینده‌نگری «اسماعیل زمانی»، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند است.

رییس هیات بدنسازی و پروش اندام منطقه آزاد اروند با تاکید بر اینکه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند حامی جدی ورزش منطقه است و هموراه نشان داده به دنبال قهرمان‌پروی در شهرهای آبادان و خرمشهر است، توضیح داد: پس از اینکه به عنوان رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند منصوب شدم، ابتدا یک کار مطالعاتی انجام دادم و در آن فعالیت‌های 20 ساله هیات‌های آبادان، خرمشهر و مینوشهر را بررسی کردم تا طی یک برنامه‌ریزی نقاط قوت تقویت و نقاط ضعف رفع شود.

جنامی با تاکید بر اینکه رشته بدنسازی و پرورش اندام فقط با بدنه این ورزش به شکوفایی می‌رسد، عنوان کرد: در اولین نشستی که با جامعه بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند داشتم، بر اساس تجربه، سوابق و کسوت ورزشکاران، برخی از عزیزان در سمت‌های فنی و تخصصی گمارده شدند؛ البته لازم می‌دانم اعلام کنم همه دلسوزانی که طرح و ایده دارند، درهای هیات به روی آنها باز است.

وی بر ضرورت حرکت راهبردی بر اساس یک تقویم برنامه‌ریزی اشاره کرد و گفت: پس از اینکه جلسات متعددی تشکیل شد، تقویم ورزشی هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند تدوین شد و معتقدیم باید برای هرگونه اقدام یک برنامه‌ریزی مناسب داشته باشیم.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام منطقه آزاد اروند موضوع آموزش را مهم قلمداد کرد و افزود: درخواست‌های آموزشی و ظرفیت‌های قهرمانی این منطقه را به صورت مکتوب به فدراسیون اعلام کردیم که یکی از آنها برگزاری دوره مربیگری درجه سه عملی است و منتظر پاسخ هستیم.

جنامی در ادامه به کمیته پاورلیفتینگ اشاره کرد و یادآور شد: در خصوص کمیته پاورلیتینگ جلسه بسیار خوبی داشتیم و برنامه‌ریزی شایسته‌ای برای این کمیته انجام شد.

وی در پایان از برگزاری چهار مسابقه بزرگ برای نیمسال اول خبر داد و اظهار کرد: مسابقات پرورش اندام«بادی کلاسیک، فیزیک و ماسکولار»، پاورلیفتینگ«مولتی پرس، تک پرس، پرس سینه و لیفت»، مچ اندازی«در دو بخش آقایان و بانوان» و قویترین مردان ایران از جمله مسابقات پیش رو است.

46

کد خبر 1267605

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =