سینمای سونی به نام رکورد دار اسکار تغییر نام داد

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کمپانی سونی پیکچرز به رسم یادبود نام یکی از سینماهایش را به نام جان سینگلتون تغییر داد.

 سونی پیکچرز اینترتینمت، نام یکی از سینماهایش را به نام کارگردان رکورددار جشنواره اسکار و نامزد جشنواره امی، جان سینگلتون تغییر داد. خانواده جان سینگلتون از این اقدام بسیار تقدیر کردند و این کمپانی را پشتیبان همیشگی جان سینگلتون معرفی کردند.

این تغییر نام به دلیل زنده نگه داشتن حرفه طولانی مدت وی است که کارش را در کمپانی سونی آغاز کرده است. او در سن ۲۴سالگی توانست به اولین و جوان‌ترین کارگردان آفریقایی آمریکایی تبدیل شود که توانسته نامزدی اسکار را تجربه کند. او این نامزدی را با فیلم «پسرها در محله» کسب کرده که آن را برای کلمبیا پیکچرز زیرمجموعه کمپانی سونی ساخته بود. او همچنین فیلم‌های دیگری از جمله «عدالت شاعرانه» را برای کمپانی سونی ساخت و از جمله آثار دیگر وی می توان به «سریع و خشن ۲» اشاره کرد.

تام راثمن، رئیس کمپانی سونی در این باره گفت: جان سینگلتون به عنوان اولین آفریقایی آمریکایی که توانسته نامزد اسکار شود یک افتخار به یادماندنی را برای ما رقم زد. دیدگاه و توانایی‌های او در فیلم‌ها و سریال‌هایی که مخصوصا در کلمبیا و سونی پیکچرز ساخته است بسیار قابل تحسین است.

سینمایی که سونی نامش را به جان سینگلتون تغییر داده است، تعداد ۱۰۲ نفر ظرفیت دارد و همچنین یکی از بزرگترین سینماهایی است که اکران‌های خصوصی در آن انجام می‌شود.

۲۵۸۲۵۸

کد خبر 1267793

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =