وزیر دولت اصلاحات: باید با لیست حداکثری وارد انتخابات مجلس شویم/ با رویکرد ایجابی مردم را پای صندوق رأی بیاوریم

وزیر تعاون دولت اصلاحات می‌گوید: رویکرد اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس آینده باید حداکثری باشد.

علی صوفی وزیر تعاون دولت اصلاحات، با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مجلس یازدهم و عملکرد ضعیف اصلاح طلبان در فراکسیون امید به خبرآنلاین گفت: اصلاح‌طلبان باید با صراحت اوضاع را نقد کنند و این نقد شامل فراکسیون امید هم می‌شود. در این نقد باید همراه مردم باشند. این نقد کردن باید نشان بدهد که اصلاح‌طلبان درد مردم را احساس می‌کنند و با این احساس مردم همراه هستند اما آن منطقی که پشت این احساس باشد را تبیین و به مردم ارائه می‌کنند.
وی ادامه داد: اصلاح‌طلبان باید به مردم بگویند که ما این احساس نارضایتی شما را درک می‌کنیم و ریشه این نارضایتی شامل این موارد است و دلیل تصمیمات ما هم در آن شرایط سخت به اینگونه بوده است و پیامد آن تصمیمات هم همین احساسی است که شما دارید، اما این بار ما می‌خواهیم با رویکرد ایجابی بیاییم.

صوفی گفت: باید به مردم بگوییم ما اصلاح‌طلبان برنامه‌هایی با رویکرد ایجابی داریم و این برنامه می‌تواند نارضایتی شما را برطرف کند اگر این بار پای صندوق‌های رأی بیایید و به لیست حداکثری ما رأی بدهید. یکی از الزامات اجرایی کردن این برنامه اصلاح طلبان، حضور افراد شاخص اصلاح‌طلب است که منافع حزبی و ملی را بر منافع شخصی ترجیح بدهند. اصلاح طلبان باید با تبیین احساس نارضایتی مردم و ارائه تحلیل به مردم بگویند که ما این بار می‌توانیم با تغییر سیاست‌مان و بستن لیست حداکثری، خواست شما را محقق کنیم.

مشروح این گفتگو را در اینجا بخوانید.

۲۷۲۱۵

کد خبر 1267889

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =