توئیت و اینستاگرام بطحایی چه تغییری کرد؟/ عکس

فارس نوشت: سید محمد بطحایی وزیر مستعفی آموزش و پرورش که همواره برخی اخبار و مسائل آموزش و پرورش را از طریق توئیت و اینستاگرام خود منتشر می‌کرد، بدون اینکه درباره اتفاقات استعفا توضیحی دهد تنها عنوان خود را در این شبکه‌ها تغییر داد.

خبر استعفای سید محمد بطحایی، وزیر آموزش و پرورش، روز ۱۶ خرداد ماه رسانه‌ای شد هر چند که او ۱۲ خرداد ماه نامه استعفایش را تقدیم رئیس‌جمهور کرده بود.

بطحایی در این فاصله یعنی تا ۱۶ خرداد ماه نیز یک پیام درباره جلسه خود با رئیس سازمان اداری و استخدامی منتشر کرد که در آن آمده بود: «در آخرین روز قبل از تعطیلات در جلسه ای با حضور رئیس محترم و همکاران سازمان امور اداری استخدامی، موضوع اصلاح حقوق همکاران جوانم در دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی را بررسی کردیم و با نظر مثبت جناب انصاری امیدوارم به‌زودی نتیجه مورد نظر به دست آید.»

که البته این پیام مانند روال بطحایی، در استوری اینستاگرام وی نیز بارگذاری شده بود.

شب ۱۶ خرداد، رئیس‌جمهور با استعفای بطحایی موافقت کرد اما او که همواره برخی اخبار و مسائل آموزش و پرورش را از طریق توئیت و اینستاگرام خود منتشر می‌کرد، بدون اینکه درباره اتفاقات استعفا توضیحی دهد تنها سمت خود را در این شبکه‌ها تغییر داد و از عنوان وزیر سابق استفاده کرد.

این روزها وزیر سابق آموزش و پرورش پاسخگوی خبرنگاران نیست؛ حداقل توقع این است که او در شبکه‌های اجتماعی به مخاطبان خود پاسخ دهد.

۴۷۲۳۴

کد خبر 1268154

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =