آستان قدس رضوی قصد دارد در حوزه اقتصادی سرآمد شود

ایرنا نوشت: تولیت آستان قدس رضوی گفت: برای تحقق شعار امسال این آستان مقدس باید در حوزه اقتصادی فعال بوده و در این حوزه سرآمد باشد.

حجت الاسلام احمد مروی روز یکشنبه در مراسم معرفی قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: در عرصه جنگ اقتصادی با دشمن باید تهدید تحریم ها را با تلاش در عرصه تولید به فرصت تبدیل کنیم.

وی اظهار داشت: آستان قدس رضوی از تمام توان در جهت رشد اقتصادی و ایجاد منابع پایدار اقتصادی استفاده خواهد کرد.

وی همچنین بر جوان گرایی در آستان قدس رضوی تاکید کرد و گفت: مدیران این آستان مقدس باید در حوزه‌های خود جوانان توانمند و انقلابی برای مدیریت تربیت و معرفی کنند.

حجت الاسلام مروی با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب بر جوانگرایی افزود: لزوم توجه به جوانان و جوانگرایی از باورهایی است که در طول انقلاب و در عرصه های مختلف، تجربه و ثابت شده است.

وی اظهار داشت: در عرصه جنگ اقتصادی نیز حضور جوانان لازم و راهگشاست.

وی بر اهتمام به اجرای نیات واقفین تاکید کرد و گفت: ایجاد بانک اطلاعاتی واقفین و تکریم آنان در آستان قدس رضوی باید مورد توجه باشد.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: سرمایه این آستان مقدس زائرین و مردم هستند و شاخص موفقیت ما، رضایت زائرین است.

وی با تاکید بر تعامل با زائرین و ارائه خدمات مطلوب به آنان اظهار داشت: برای جلب رضایت زائرین و درک مشکلات آنان باید در صحنه و همراه زائرین باشیم.

در این مراسم مصطفی خاکسار قهرودی به عنوان قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی معرفی و از خدمات سید رضا فاطمی امین قائم مقام قبلی این آستان مقدس قدردانی شد.

17231
کد خبر 1268337

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =