واکنش کاربران خبرآنلاین به ترافیک جاده‌های شمالی: «دست از سر شمال برداریم!»

کاربران خبرآنلاین معتقدند بهترین راهکار برای کم‌کردن ترافیک جاده‌های شمالی این است که به‌جز شمال به مناطق دیگر سفر کنیم و در نهایت بهتر است وقتی هر سال این اتفاق تکرار می‌شود و راهکاری برای آن در نظر گرفته نمی‌شود، خانه بمانیم و اعصاب‌خوردی ترافیک را دور بزنیم.

به گزارش خبرآنلاین، ترافیک جاده‌ها در تعطیلی‌های عید فطر، حجم زیاد مسافر و معطلی‌های چندین ساعته بهانه‌ای شد تا خبرآنلاین در یک نظرسنجی با عنوان «راهکار حل ترافیک جاده‌های شمالی کشور در روزهای تعطیل چیست؟» نظر کاربران را جویا شود و به یک نتیجه برای برطرف‌کردن این مشکل برسد.

گروه اول معتقد بودند آزادراه‌ها باید تکمیل و راه‌آهن تجهیز شود، گروه دوم معتقد بودند باید قیمت بنزین بالا برود و گروه سوم هم معتقد بودند به‌جز شمال به مناطق دیگر هم می‌شود سفر کرد و در نهایت بهتر است وقتی هر سال این اتفاق تکرار می‌شود و راهکاری برای آن در نظر گرفته نمی‌شود، خانه بمانیم و اعصاب‌خوردی ترافیک را دور بزنیم.

در ادامه نظرات کاربران را می‌خوانید:

گروه اول: ساخت و تکمیل آزادراه‌ها

ساخت آزاد راه تهران شمال با اولویت قطعه یک، تکمیل آزادراه قزوین رشت محدوده رودبار تا منجیل، تکمیل آزادراه همت کرج و کمربندی شمالی کرج، ساخت آزادراه چرمشهر آبیک و تکمیل تعریض محور هراز

تکمیل و ساخت آزادراه تهران - چالوس که از سال ۱۳۷۶ شروع شده

تا زمانی که آزادراه تهران شمال و اتوبان الموت به تنکابن تموم نشه وضعیت همینه.جاده ها گنجایش این همه ماشینو نداره.لااقل الموت به تنکابن که تقریبا سریع پیش میره رو تموم کنن

گروه دوم: بالا بردن قیمت بنزین

واقعی‌کردن قیمت سوخت و استاندارد و ارزان‌سازی حمل و نقل عمومی (نه به شکل افتضاحی که الان هست). هر جای جهان سوخت اینقدر مفت بشه ترافیک می‌شه.

قیمت ماشین رو بالا ببرید، قیمت سوخت ۱۰ برابر بشه و عوارض جاده‌ای هم ۱۰۰ برابر.

۱- قیمت بنزین حدود ۹۰ درصد قیمت کشورهای همسایه شود. ۲- برای راه‌های شمال عوارض گرفته شود. ۳- ویلاداری جمع شود.

گروه سوم: دست از سر شمال برداریم!

خونه بمونیم بهتره و زودتر هم نتیجه می‌ده

به نظرم بهترین راهکار اینه که هموطنان عزیز دست از سر استان‌های شمالی بردارن. آخه چی می‌خواین از ما، میاین می‌خورین و آشغال‌ها رو می‌ریزین می‌رین، اونوقت ما می‌مونیم و کلی آشغال. تورو خدا ولمون کنین.

تعطیلات رو پخش کنین که بتونیم راحت و بدون ترافیک بریم شمال.

۴۷۲۳۸

کد خبر 1268613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =