نماینده جبهه پایداری در مجلس: بابا جان من داعش از دیوار وارد مجلس نشد، از در وارد شد/  آقای لاریجانی مجلس را از ذلت خارج کنید

نماینده جبهه پایداری در مجلس دهم در نطق میان دستور خود ضمن اعتراض به محقق نشدن تحقیق و تفحص از مجلس، خطاب به رئیس مجلس گفت: مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید.

به گزارش خبرآنلاین، سیدمحمدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در نطق میان دستور خود به موضوع تحقیق و تفحص از مجلس اشاره کرد و با مورد خطاب قرار دادن هیئت رئیسه گفت: طرح تحقیق و تفحص از مجلس و ارکان آن بیش از یک سال کلید خورده است. این طرح تقدیم هیئت رئیسه شده است اما برخلاف آیین نامه دست به فراموشی سپرده شده است.

او در ادامه افزود: نمایندگان شاهد آن هستند که هر روز یک دیواری در مجلس بنا می شود و بعدا خراب می شود.بابا جان من داعش از دیوار وارد نشد از در وارد شد باید معلوم شود که پیمانکاران مجلس چه کسانی هستند و مسافرت های خارجی بر چه اساسی انجام میشود شفاف سازی را از خود شروع کنیم.

ابطحی نطقش را با اشاره مستقیم به علی لاریجانی رئیس مجلس پایان داد و گفت: آقای لاریجانی ضمن تبریک به ریاست شما! امیدوارم در پایان این دوره نقش خودتان را به عنوان سخنگوی مجلس به درستی ایفا کنید ‌و مجلس را از این زبونی و ذلت خارج کنید مجلس اگر در راس امور بود امروز وضعیت مملکت به این اسفناکی نبود.

2727

کد خبر 1268753

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =