بهره‌برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال در تابستان امسال

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: انتظار می رود با تدابیری که امروز اتخاذ شد، تابستان امسال طبق وعده پیمانکار پروژه، شاهد بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال باشیم.

به گزارش خبرآنلاین  ،شهبازی در حاشیه بازدید از روند تکمیل پروژه آزادراه تهران شمال که با حضور معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور  صورت گرفت، با اشاره به دیدار هفته گذشته با نوبخت و تشریح اهمیت تسریع در توسعه راه های البرز، افزود: این بازدید در تعاقب آن دیدار و دعوت از معاون رییس جمهور برای حضور در البرز، محقق شد.

وی ادامه داد: فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال به طول ۳۲ کیلومتر است که ۲۰ کیلومتر آن در حوزه البرز قرار دارد سال های بسیاری در دست تکمیل بود که در دولت تدبیر و امید این روند تسربع شد.

شهبازی با اشاره به اینکه این سرعت بخشی به تکمیل این پروژه ملی یک مطالبه مردمی است، گفت: این پروژه در کنسرسیومی متشکل از بنیاد مستضعفان و شرکت توسعه زیرساخت های راه کشور دنبال می شود.

وی افزود: انتظار می رود با تدابیری که امروز اتخاذ شد، تابستان امسال طبق وعده پیمانکار پروژه، شاهد بهره برداری از فاز یک پروژه آزادراه تهران شمال باشیم.

استاندار البرز اضافه کرد: بهره برداری از این قطعه تاثیر بسزایی در کاهش سوخت، زمان سفر و افزایش ایمنی مسافران دارد.

وی با بیان اینکه محورهای مواصلاتی البرز محل تردد مسافران ۱۲ استان کشور است، گفت: این استان بار ترافیک ملی را به دوش دارد که با بهره برداری از فاز یک آزادراه به میزان چشمگیری از ترافیک البرز کاسته می شود. 

شهبازی به پروژه های راه سازی البرز اشاره کرد و افزود؛ با تکمیل این پروژه ها، بار ترافیک ملی کاهش یافته و تردد مردم تسهیل می شود.

وی عنوان کرد: توصیه رییس جمهور و در مجموع تلاش دولت برای توسعه راه های البرز است چراکه این استان رابطه تنگاتنگی با پایتخت دارد.

شهبازی گفت: طی تعامل سازنده مسئولان البرز با کنسرسیوم پروژه آزادراه تهران شمال، در محدوده البرز هیچ مانعی سر راه تکمیل پروژه وجود ندارد و این بخش آماده بهره برداری است.

46

کد خبر 1268824

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =