ناگفته‌هایی جدید از زندگی نجفی/ همه تماس‌های نجفی توسط میترا استاد کنترل می‌شد

همشهری نوشت: سخنگوی حزب کارگزاران می‌گوید: امکان برقرار کردن ارتباط با آقای نجفی تقریبا وجود نداشت. تمام ارتباطات دکتر به دلایلی که اینجا فضایی برای اشاره به آنها نیست، توسط خانم استاد کنترل می‌شد.

حسین مرعشی در گفت‌وگویی در واکنش به این موضوع که آقای کرباسچی در آخرین اظهارات خود تاکید کرده بودند که بیشتر اعضای حزب و حتی شما در جریان مسائل خانوادگی ایشان بوده‌اید، گفت: بله، صحبت‌هایی از حضور زنی در زندگی ایشان بود. خبر اولیه توسط یکی از نهادهای امنیتی مطرح شده بود، ما جلسه تشکیل دادیم و از ایشان سوال کردیم و ایشان تکذیب کردند. ما هم تکذیبیه ایشان را مبنا قرار دادیم. ببینید! نه من، بلکه همه روی حضور ایشان در منصب قدرت اتفاق نظر داشتند. فقط آقای کرباسچی با شهردار شدن دکتر مخالف بودند. ایشان به‌رغم این که عضو کارگزاران به شمار می‌رفتند، مورد احترام همه حزب‌های دیگر اصلاحات بودند.

او با اشاره به این که بعد از خودکشی آقای نجفی در هتل لاله شخصا چند بار تلاش کرده با ایشان تماس بگیرند اما خانم استاد صلاح نمی‌دانستد که ایشان با دوستان خود ارتباط برقرار کنند، افزود: امکان برقرار کردن ارتباط با آقای نجفی تقریبا وجود نداشت. تمام ارتباطات دکتر به دلایلی توسط خانم استاد کنترل می‌شد. شخصیتی مثل آقای دکتر با آن همه روابط گسترده اجتماعی و سیاسی در محدودیت کامل قرار گرفته بود. نجفی ناگهان به خود آمده و دیده بود که دوستانش، خانواده‌اش، روابط و حضورش در سیاست را از دست داده است.

مرعشی با اشاره به دلایل شکست سیاسی نجفی در دوره شهرداری تهران گفت: به‌رغم این که دوستان اصلاح‌طلب ما بر این باورند که یکی از دلایل اصلی زمین خوردن آقای نجفی، افشاگری‌های ایشان است، من چندان این تئوری را قبول ندارم. مهم‌ترین پرونده مفاسد در دوره شهرداری آقای قالیباف، پرونده قائم‌مقام ایشان، آقای شریفی است که در این پرونده نه شورای شهر و نه خود دکتر و نه شهرداری‌های بعدی نقش تعیین‌کننده‌ای نداشتند و توسط خود نظام به آن پرداخته شده است.

۱۷۲۳۴

کد خبر 1269116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 16
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  31 0
  یعنی موبایلش رو هم کنترل میکرده؟ عجب زن ذلیلی بوده نجفی!!!!
  • IR ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
   10 1
   خخخخخخخخخخخ
  • IR ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
   11 25
   دیگه عاشقیه خوب. منم اگه تو این سن و سال یه هوری 35 سال جوونتر از خودم گیرم میومد کلا همچی رو میذاشتم کنار و تا آخر عمر فقط توی واحد چند میلیاردیم عشق و حال میکردم...
 • حمید IR ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  26 16
  از این به بعد هرکس توسط همسرش کنترل شد اجازه داره بره اونو بکشه!!
 • IR ۱۳:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  28 3
  امام علی در حکمت 211نهج البلاغه میفرمایند خوش آمدن انسان از خود (خود پسندی) یکی از حسد برندگان وبد خواهان عقل او می باشد وقتی زنی اونقدر خود پسند میشه میخواد با استفاده از زیباییش دنیارو سر انگشت بچرخونه واز روی همه چیز رد میشه ومردی که از روی خودپسندی میره با زنی ازدواج میکنه که هم کفو نیست چنین سرنوشت شومی دور از انتظار نیست
 • IR ۱۳:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  38 7
  منم جای جناب نجفی بودم همینکارو میکردم ایشون بعد خودکشی ناموفقشون احتمالا به این فکر کرده چرا من بمیرم ددر حالی که زنی که زندگیمو به تباهی کشوند زنده بمونه بعد فوتمم بره مهریشو از ارثیه ای که میزارم بگیره بعدم بره خوب و خوش زندگی کنه اونو میکشم تا بعد من با پول من نره دنبال عشق و حالش و بدبخت کردن یه مرد از هم پاشوندن یه خانواده دیگه منم که دیگه قصد زنده موندن ندارم بزار اعدامم کنن من بودم شک نکنید اینکارو میکردم هر مردی اینکارو میکرد
 • ناشناس IR ۱۳:۰۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  31 3
  پسرش پیشش بود، اما دکتر حق نداشت، با خانواده اش ملاقات کند، پناه می برم به خدا از این همه خودخواهی. این مطلب را ساده و پیش پا افتاده ندانیم. منشأ بسیاری از مشکلات، همین رفتارهای دوگانه است.
 • IR ۱۴:۰۴ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  15 29
  میترا استاد یا هر کس دیگه، انسانها در روابطشون هر اشتباهی هم که کنند مستحق به قتل رسیدن نیستند، اینقدر الکی سو استفاده نکنید، اون طرف دیگه نیست تا از اتهاماتی که بهش زده میشه دفاع کنه، بهتره فقط تمرکز عدالت روی فرد زنده و عمل قبیح انجام شده باشه، تا بهانه جویی و موشکافی مسائل نامربوط
 • IR ۱۴:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  11 44
  بسیار خزعبل نوشتید، خودتون اینها رو باور دارید؟!! مگه میترا استاد کی بود که نجفی نتواند کنترلش کند؟!! یک دختر شهرستانی و بس که شوهر اولش طلاقش رو داده بود. دوره قالیباف، بهترین دوره شهرداری تهران بود.
 • IR ۱۴:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  18 49
  دولت اصلاحات کثیف ترین دولت بوده، مردانشان همیشه با زنان متعددی در ارتباط بودند و بعدش هم فرار ... مثل مهاجرانی، گنجی، کدیور .... زنان اصلاحات هم فقط کشف حجاب انجام میدهند، مثل مسیح علینژاد، .....
 • GB ۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  10 31
  چرا اینقدر از قاتل دفاع می‌کنید و مقتول رو مجرم میدونید؟! حالا هر چی‌ که هست چرا در کاری که به شما ربطی‌ نداره و مسولیتش هم به دادگاه واگذار شده دخالت می‌کنید؟ یک انسان به قتل رسیده این رو میفهمید یا اینکه از بس آدم کشتید این چیزها براتون عادی هستش؟
 • IR ۱۵:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  23 22
  ماله بکشید، ماله بکشید، اصلاحات به همین ماله کشی ها استوار است.
 • IR ۱۵:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  24 3
  تو چه زندگی جهنمی بوده این نجفی!
 • IR ۱۵:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  11 18
  یا درست صحبت کن یا کلا حرف نزن. کدوم دلایل؟ چرا قهرمان سازی میکنید؟ طرف بعد پیری رفته دنبال عشق بازی و یهو به خودش اومده دیده... خدا رحم کرد کشور دستش نیفتاد وگرنه یکی دلش رو میبرد و مملکت رو به فنا میداد!
 • IR ۱۵:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  13 19
  اینجوری پیش بره تا چند روز دیگه میگن جناب نجفی برای رضای خدا رفته یه دختر که جای دخترشه رو گرفته. یه چیزی هم آخر سر طلبکار میشه!!!
 • IR ۱۶:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۲
  21 20
  زنش چی میخواسته از نجفی لو بده که نجفی تاب نیوورده و قتل رو ترجیح داده؟! این چیزیه که اصلاح طلبان ازش طفره میرن