پرداخت تسهیلات بلاعوض به کسبه سیل‌زده پل‌دختر/ احداث مجدد دیواره ساحلی

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: برای نخستین‌بار دولت تصویب کرده است که تا سقف 45 میلیون تومان به کسبه مناطق سیل‌زده برای کسب و کار وام بلاعوض داده شود.

به گزارش خبرآنلاین لرستان ،علیرضا تابش گفت:  اغلب سیل‌زدگان پلدختری وام‌های بلاعوض تعمیراتی را دریافت کرده‌اند.
وی خاطرنشان کرد: مصوبه اخیر یعنی 2500 میلیارد تومانی که قرض الحسنه بود از هفته جاری موانع آن برطرف خواهد شد و سیل‌زدگان قادر به دریافت تسهیلات هستند.
رئیس بنیادمسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه پی‌کنی و پی‌ریزی واحدهای احداثی نیز آغاز شده است، افزود: از هفته آینده تسهیلات این گروه نیز قابل پرداخت است.
پرداخت وام بلاعوض تعمیری به واحدهای تجاری خسارت دیده
تابش با اشاره به پرداخت وام بلاعوض تعمیری به واحدهای تجاری خسارت دیده، بیان داشت: خوشبختانه برای نخستین‌بار دولت تصویب کرده است که تا سقف 45 میلیون تومان به کسبه برای کسب و کار وام بلاعوض داده شود.
وی اظهار داشت: پرداخت وام بلاعوض کسب و کار از هفته آینده شروع خواهد شد، ضمن اینکه این مهم به رونق و عادی‌سازی شهر کمک شایانی می‌کند.
رئیس بنیاد مسکن در خصوص دیواره ساحلی پلدختر نیز گفت: طراحی مجددی توسط مهندسین مشاور ذی‌صلاح برای این دیواره انجام شده و پس از ارسال به وزارت نیرو و آب منطقه‌ای و در صورت تائید، اقدامات بعدی انجام می‌شود.
تجهیز کارگاه و شمع‌کوبی‌های دیواره ساحلی
تابش با بیان اینکه تجهیز کارگاه و شمع‌کوبی‌های دیواره ساحلی شروع شده است، گفت: امیدوارم تا پایان سال جاری دیواره بسیار مستحکم و اصولی را در دو طرف رودخانه احداث کنیم.
46
کد خبر 1269430

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =