حامد لک از پرسپولیس پیشنهاد دارد یا از استقلال؟

ورزش سه نوشت:دروازه‌بان فصل قبل نساجی می‌گوید پیشنهاد جالب توجهی از یک تیم مطرح به او رسیده ولی نمی‌تواند به آن جواب مثبت دهد.

حامد لک درباره وضعیت ادامه همکاری‌اش با نساجی مازندران گفت: قراردادم با نساجی به پایان رسیده و ادامه حضورم در تیم مشخص نیست؛ هنوز باشگاه تصمیمی برای انتخاب کادر فنی نگرفته و نساجی در حال از دست دادن زمان برای آماده‌سازی پیش فصل است که امیدوار هستم با تدبیر مسؤولان هرچه زودتر وضعیت تیم مشخص شود.

او ادامه داد: خدا را شکر سال خوبی در کنار هواداران بی‌نظیر و پُرشور نساجی داشتم؛ تماشاگرانی که بازی برای آنها افتخار و ارزشمند بود و خوشحال هستم یک فصل برای این طرفداران بازی کردم، اما وضعیت سال آینده‌ام معلوم نیست؛ واقعا تیم وضعیت نامشخصی دارد و پیشنهادات خوبی هم به دستم رسیده است.

دروازه‌بان سابق تیم ملی درباره انتخاب تیم سال آینده‌اش ابراز کرد: پیشنهادات خوبی دارم که یکی از آنها از یک تیم مطرح پایتخت به دستم رسیده ولی واقعیت این است نمی‌توانم به آنجا بروم؛ این پیشنهاد از هر نظر برای یک بازیکن فوتبال خوب است ولی شاید نتوانم آن را قبول کنم.

لک در حالی این ادعا را مطرح کرده که بیرانوند دروازه بان پرسپولیس هنوز تکلیفش با این تیم روشن نشده است.خیلی ها می گویند احتمال اینکه او ترانسفر شود زیاد است.از طرف دیگر شایعات زیادی درباره جدایی رحمتی و حسینی از استقلال و پیوستن حسینی به پرسپولیس به گوش رسیده است.باید دید که کدام یک از این دو باشگاه به حامد لک پیشنهاد داده اند و اصلا آیا چنین چیزی حقیقت دارد یا نه؟

251 251

کد خبر 1269635

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =