کری از راه دور دنیزلی برای استراماچونی، برانکو، قلعه‌نویی و بقیه!

نسل تدبیر نوشت: مصطفی دنیزلی گفت: هواداران تراکتور بی نظیر هستند و با سالها قبل عشق و علاقه شان نسبت به خودم را از نزدیک حس کرده بودم

مصطفی دنیزلی سرمربی نامدار ترکیه ای بعد از انتخاب به عنوان سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در گفتگویی اختصاصی با نسل تدبیر درباره انتخاب این تیم برای فصل آینده گفت : دفعات قبل هر کدام به دلایلی نشده بود که مربی تیم بزرگ تراکتور شوم، اما حالا خیلی خوشحالم که سرمربی تیم تراکتورسازی شده ام.
وی افزود: چند روز بعد به تبریز خواهم آمد تا کادرفنی را بعد از بررسی های لازم تشکیل دهم تا باهم آینده ای خوش در تیم محبوب شهر تبریز داشته باشیم.

دنیزلی درباره مدت قرارداد خود با تراکتور اظهار داشت : زمان حضورم در تبریز مهم نیست , یک سال , ۳ سال یا ۵ سال , مهم خدمت من به جامعه فوتبال تراکتور هست و اینکه با اتحاد به موفقیت برسیم.

سرمربی پرافتخار ترکیه ای درباره عشق و علاقه بی حد و وصف هواداران تراکتورسازی نیز گفت : آنها بی نظیر هستند. من علاقه تراکتوریها نسبت به من را چند فصل گذشته که همراه پرسپولیس به تبریز آمده بودم،دیدم. آنها فوتبال را به خوبی میفهمند و با آن زندگی میکنند.

او در انتها درباره قهرمانی با سه تیم مطرح ترکیه و هدف قهرمان شدن تراکتور در فصل آینده تحت هدایت خودش نیز خاطرنشان کرد : انشالله با تلاش همه مجموعه باشگاه و حمایت همه جانبه هواداران بتوانیم به این مهم دست پیدا کنیم چرا که هدفی جز قهرمانی نداریم.

255 41

کد خبر 1269694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =