واکنش مدیرعامل سابق استقلال به محرومیت ۵ ساله/ به ورمزیار مربوط است

ورزش سه نوشت: مدیرعامل سابق استقلال نسبت به رای کمیته اخلاق واکنش نشان داد و گفت که از طریق کمیته استیناف این رای را پیگیری می کند.

کمیته اخلاق در حکمی سنگین اعلام کرد که صادق ورمزیار رئیس سابق آکادمی استقلال به مدت ۱۰ سال از فعالیت های فوتبالی محروم شده و همچنین رضا افتخاری مدیرعامل پیشین استقلال نیز به مدت ۵ سال اجازه فعالیت فوتبالی ندارد.

این پرونده در زمان مدیریت رضا افتخاری بر استقلال آغاز شد و همان زمان نیز مدیرعامل سابق استقلال پیگیری هایی برای مشخص شدن نتیجه آن انجام داد اما حالا یکسال بعد از جدایی او، این رای از سوی کمیته اخلاق صادر شده است.

بر اساس مستندات پرونده و با اعلام افتخاری پرونده جعل امضای مدیرعامل استقلال در زمان سفر او به جام جهانی فوتسال اتفاق افتاد و قرارداد تعدادی از بازیکنان با جعل امضا و مهر باشگاه در هیات فوتبال به ثبت رسید.

سید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال در واکنش به این موضوع گفت: این موضوع ارتباطی به من ندارد و مربوط به آقای صادق ورمرزیاز است و در گذشته توضیحات کامل را در این باره به مراجع قانونی ارائه کردم.

افتخاری که خیلی علاقه ای به صحبت کردن در این باره نداشت، در ادامه اضافه کرد: از طریق کمیته استیناف این رای را پیگیری خواهم کرد تا همه چیز مشخص شود.

۲۵۶ ۲۵۱

کد خبر 1270122

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 9 =