البرز نزدیک پایتخت است و دغدغه‌های مشترکی با تهران دارد

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: سال گذشته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ۷ طرح در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی البرز مصوب شد که از این طرح ها، اکنون ۲ طرح پیشرفت ۱۰۰ درصدی و باقی طرح ها نیز با پیشرفت بالای ۵۰ درصد دارند.

به گزارش خبرآنلاین ، شهبازی در حاشیه بازدید وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از مجموعه اقتصادی و فرودگاهی پیام صورت گرفت، با بیان اینکه البرز یک استان استراتژیک است، افزود: امروز دکتر جهرمی بعنوان وزیر معین البرز در جلسه مشترک ستاد اقتصاد مقاومتی و گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان حضور یافت.

وی ادامه داد: سال گذشته با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ۷ طرح در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی البرز مصوب شد.

شهبازی گفت: از این طرح های مصوب، اکنون ۲ طرح پیشرفت ۱۰۰ درصدی و باقی طرح ها نیز با پیشرفت بالای ۵۰ درصد دارند.

وی افزود: در راستای تحقق اهداف ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی، چندین پروژه نیز در حوزه های کشاورزی، صنعت و... در دستور کار البرز است.

استاندار البرز با اشاره به اینکه البرز بیش از ۶۰ درصد نیاز کشور در حوزه دارو، مواد غذایی و قطعات خودرو کشور را تامین می کند، اضافه کرد: البرز، استانی مولد است که می تواند به سایر استان ها کمک کند.

وی با بیان اینکه وفاق و اتحاد بین مجموعه مسئولان البرز حاکم است، گفت: دولت توجه ویژ ای به البرز دارد که نماد آن نیز حضور مستمر وزرا و اعضای کابینه دولت در استان است.

شهبازی افزود: البرز نزدیک پایتخت است و دغدغه های مشترکی با تهران دارد.

وی عنوان کرد: با جدیت بالایی درصدد هستیم که امسال به بهار ثمربخشی پروژه های البرز تبدیل شود.

استاندار البرز گفت: بخش خصوصی فعال و پویای البرز سهم بالایی در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در استان دارد.

46

کد خبر 1270265

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =